Postinor 1.5 mg, 1 tablete | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Postinor 1.5 mg, 1 tablete

Zīmols: Postinor

18,91€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Postinor ir avārijas kontracepcijas līdzeklis, ko var lietot 72 stundas (3 dienas) pēc neaizsargāta dzimumakta, vai, ja Jūsu parastā kontracepcijas metode izrādījusies neveiksmīga

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

To lieto šādos gadījumos:- Dzimumakta laikā netika izmantota nekāda kontracepcija.- Kontracepcijas līdzeklis tika izmantots nepareizi, piemēram, ja prezervatīvs bija caurdurts, noslīdējis vai izmantots nepareizi, ja maksts pesārijs vai diafragma ir mainījusi stāvokli, pārsprāgusi, ir bijusi salauzta vai izņemta pirms laika, ja noticis neveiksmīgs pārtrauktais dzimumakts (piemēram, sperma ejakulēta makstī vai ārējos dzimumorgānos). Postinor satur sintētisku hormoniem līdzīgu aktīvo vielu, ko sauc par levonorgestrelu. Ja tableti lieto 72 stundu laikā pēc neaizsargātā dzimumakta, tad tās novērš aptuveni 84% paredzēto grūtniecību. Tās nenovērsīs grūtniecības iestāšanos visos gadījumos, taču tablete ir efektīvāka tad, ja pēc neaizsargātā dzimumakta to lieto pēc iespējas ātrāk. Labāk to lietot 12 stundu laikā, nevis atlikt līdz trešajai dienai.Uzskata, ka Postinor darbojas šādi: pārtrauc olšūnas atbrīvošanos no olnīcas; kavē spermatozoīdu spēju apaugļot jebkuru jau atbrīvotu olšūnu. Postinor var tikai novērst grūtniecības iestāšanos, ja Jūs to lietojiet 72 stundu laikā pēc neaizsargāta dzimumakta. Tās nedarbojas, ja Jums jau ir grūtniecība. Ja pēc Postinor lietošanas Jums ir vēl cits neaizsargāts dzimumakts (arī tad, ja tas notiek vienā un tajā pašā menstruālā cikla laikā), tablete neizraisīs kontracepcijas efektu un atkal pastāvēs grūtniecības iestāšanās risks. Postinor nav indicēts lietošanai pirms pirmās menstruālās asiņošanas (menarche). Postinor ir pieejama kā mutē disperģējamā tablete, kas izšķīst mutē.
sastāvs
Postinor satur saulrieta dzelteno FCF (E110), aspartāmu (E951) un nātrijuŠīs zāles satur saulrieta dzelteno FCF (E110), kas var izraisīt alerģiskas reakcijas.Katra šo zāļu mutē disperģējamā tablete satur 0,80 mg aspartāma (E951). Aspartāms ir fenilalanīna avots. Tas var būt kaitīgs, ja Jums ir fenilketonūrija (FKU), kas ir reti sastopama ģenētiska slimība, kad uzkrājas fenilalanīns, jo organisms to nevar pareizi izvadīt. Katra šo zāļu mutē disperģējamā tablete satur mazāk par 1 mmol nātrija (23 mg),- būtībā tās ir “nātriju nesaturošas”.
lietošana
Lietojiet tableti pēc iespējas ātrāk, vēlams 12 stundu laikā, bet ne vēlāk kā 72 stundas (3 dienas) pēc neaizsargātā dzimumakta. Nekavējieties ar tabletes lietošanu. Tablete vislabāk darbosies tad, ja pēc neaizsargāta dzimumakta to lietosiet pēc iespējas ātrāk. Tā var pasargāt Jūs no grūtniecības iestāšanās, ja lietosiet to 72 stundu laikā pēc neaizsargāta dzimumakta.
ražotājs

Gedeon Richter Plc., Ungārija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 89 reizes