Postinor-Duo, 2 tabletes | internetaptieka.lv
Postinor-Duo, 2 tabletes | internetaptieka.lv
Postinor-Duo, 2 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Postinor-Duo ir avārijas pretapaugļošanās līdzeklis, ko var lietot pēc dzimumakta bez izsargāšanās vai gadījumā, ja pretapaugļošanās metode nav bijusi efektīva. Šo pretapaugļošanās veidu bieži sauc par nākamā rīta tableti. Postinor-Duo novērš apmēram 84% no gaidāmajām grūtniecībām, ja abas tabletes tiek lietotas vienlaicīgi 72 stundu (3 dienu) laikā pēc dzimumakta bez ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Postinor-Duo ir avārijas pretapaugļošanās līdzeklis, ko var lietot pēc dzimumakta bez izsargāšanās vai gadījumā, ja pretapaugļošanās metode nav bijusi efektīva. Šo pretapaugļošanās veidu bieži sauc par nākamā rīta tableti. Postinor-Duo novērš apmēram 84% no gaidāmajām grūtniecībām, ja abas tabletes tiek lietotas vienlaicīgi 72 stundu (3 dienu) laikā pēc dzimumakta bez izsargāšanās. Postinor-Duonenovērsīs grūtniecību visos gadījumos: Tabletes ir efektīvākas, ja tiek lietotas pēc iespējas ātrāk pēc dzimumakta bez izsargāšanās. Tas nozīmē, ka labāk ir lietot tabletes vienas dienas (24 stundu) laikā pēc dzimumakta bez izsargāšanās, nekā atlikt līdz trešajai dienai (starp 48 un 72 stundām) pēc dzimumakta bez izsargāšanās.

sastāvs

Aktīvās vielas: Levonorgestrels. 

lietošana
Lietojiet abas tabletes reizē pēc iespējas ātrāk, ieteicams 12 stundu laikā un ne vēlāk par 72 stundām (3 dienām) pēc dzimumakta bez izsargāšanās. Norijiet tableti nesasmalcinātā veidā, uzdzerot ūdeni. Neatlieciet tablešu lietošanu. Tabletes darbojas labāk, ja Jūs tās lietojat pēc iespējas ātrāk pēc dzimumakta bez izsargāšanās.Ja Jūs jau regulāri lietojat pretapaugļošanās līdzekļus, piemēram, pretapaugļošanās tabletes, turpiniet to lietošanu regulārajos laikos. 
ražotājs

Gedeon Richter Plc., Ungārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 61 reizes