Potassium Iodide pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Potassium Iodide pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Potassium Iodide pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Potassium Iodide pilieni, 10 ml

6,39€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Potassium Iodide 2% acu pilienu sastāvā ir kālija jodīds un nelielā daudzumā jods, kas pastiprina peptīdu un lipīdu vielmaiņu un nedaudz samazina asins elementu agregāciju. Vietēji lietojot, jods un jodīdi parasti mazina acs stiklaināķermeņa kataraktu. Ir iespējams palēnināt apduļķošanos un redzes asuma pazemināšanos, ko izraisa vecuma katarakta. Potassium Iodide 2% ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Potassium Iodide 2% acu pilienu sastāvā ir kālija jodīds un nelielā daudzumā jods, kas pastiprina peptīdu un lipīdu vielmaiņu un nedaudz samazina asins elementu agregāciju. Vietēji lietojot, jods un jodīdi parasti mazina acs stiklaināķermeņa kataraktu. Ir iespējams palēnināt apduļķošanos un redzes asuma pazemināšanos, ko izraisa vecuma katarakta. Potassium Iodide 2% acu pilienus lieto, lai sekmētu uzsūkšanos acī, īpaši, ja ir izdalījumi, stiklveida ķermeņa asiņošana un dažādas izcelsmes kataraktas, tīklenes un acs ābola apvalka asinsvadu atero- un arteriolosklerotiskas pārmaiņas, tīklenes bojājumi un tuvredzība, kataraktas sākuma stadijā, radzenes iekaisums un redzes nerva atrofija (uz sifilisa pamata), sēnīšu radīta konjunktīvas un radzenes iekaisuma papildārstēšanai. Preparātu var lietot pieaugušie, pusaudži un arī bērni no 3 gadu vecuma.
sastāvs
Aktīvās vielas: Viens mililitrs šķīduma satur 20 mg kālija jodīda. 1 ml = 20 pilieni. 
lietošana
Precīzas devas un zāļu lietošanas ilgumu nosaka ārsts. Parasti pilina pa 1 — 2 pilieniem 2 — 4 reizes dienā konjunktīvas maisā. Lietošanas ilgums nav ierobežots.Pēc atvēršanas zāles paredzētas okulārai lietošanai.Jānoskrūvē aizsargājošais vāciņš; pacients nedaudz atliec galvu atpakaļ, apgriež pudelīti ar pilinātāju uz leju un, saspiežot plastmasas pudelīti, iepilina apakšējā konjunktīvas maisiņā vajadzīgo daudzumu pilienu. Pilinātāja gals nedrīkst saskarties ar aci vai plakstiņiem. Visbeidzot, vāciņš cieši jāuzskrūvē atpakaļ, lai izvairītos no šķīduma inficēšanas. Pudelīte jāuzglabā vertikālā pozīcijā. Ja vienlaikus lieto vairāk kā vienu vietēju oftalmoloģisku līdzekli, tie jālieto ar 10-15 minūšu intervālu. 
ražotājs

UNIMED PHARMA Ltd., Slovākija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 179 reizes