Prefemin 20 mg, 90 tabletes | internetaptieka.lv
Prefemin 20 mg, 90 tabletes | internetaptieka.lv
Prefemin 20 mg, 90 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Prefemin 20 mg, 90 tabletes

Zīmols: Prefemin

25,19€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Prefemin 20 mg, 90 apvalkotās tabletes Prefemin 20 mg apvalkoto tablešu aktīvā viela ir standartizēts Vitex agnus castus augļu ekstrakts. Standartizējot augu izcelsmes produktu, iegūst konstanta sastāva preparātu. Vitex agnus castus augļi atvieglo diskomforta sajūtu pirms menstruācijas (premenstruālo sindromu jeb PMS). Tādējādi Prefemin 20 mg apvalkotās tabletes lieto, lai mazinātu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Prefemin 20 mg, 90 apvalkotās tabletes Prefemin 20 mg apvalkoto tablešu aktīvā viela ir standartizēts Vitex agnus castus augļu ekstrakts. Standartizējot augu izcelsmes produktu, iegūst konstanta sastāva preparātu. Vitex agnus castus augļi atvieglo diskomforta sajūtu pirms menstruācijas (premenstruālo sindromu jeb PMS). Tādējādi Prefemin 20 mg apvalkotās tabletes lieto, lai mazinātu simptomus, kuri parādās līdz pat divām nedēļām pirms menstruāciju sākuma un izzūd, sākoties asiņošanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: 20 mg viteksa augļu sausā ekstrakta (Agni casti fructus extractum siccum) (6-12:1), kas atbilst 120 -240 mg dabīgā viteksa augļiem (Vitex agnus castus). 
lietošana
Ieteicamā deva ir viena tablete katru dienu (arī tajās dienās, kad [premenstruālo] simptomu nav). Terapiju ieteicams turpināt vismaz 3 mēnešus ilgi, jo šai laikā preparāta efektivitāte pieaug. Tableti vislabāk ieņemt kopā ar nelielu daudzumu ūdens, vienmēr vienā un tai pašā dienas laikā, piemēram pēc pamošanās no rīta vai pirms miega, neatkarīgi no ēdienreizēm.Ievērojiet devas lielumu, kas ir norādīts lietošanas instrukcijā vai ko ir noteicis ārsts. 
ražotājs

Takeda Pharma A/S, Dānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 287 reizes