Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gb.

10,58€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai. Hemoroīdi ir rektālā/anālā apvidus vēnu pietūkums, kas rada lokālas sāpes, dedzināšanu un niezi. Aktīvā viela tribenozīds lokāli iedarbojas uz iekaisuma cēloni sīkajos asinsvados. Lidokaīns ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas palīdz nekavējoties mazināt hemoroīdu izraisīto niezi, dedzinošo sajūtu un remdināt ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai. Hemoroīdi ir rektālā/anālā apvidus vēnu pietūkums, kas rada lokālas sāpes, dedzināšanu un niezi. Aktīvā viela tribenozīds lokāli iedarbojas uz iekaisuma cēloni sīkajos asinsvados. Lidokaīns ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas palīdz nekavējoties mazināt hemoroīdu izraisīto niezi, dedzinošo sajūtu un remdināt sāpes.

sastāvs

Aktīvās vielas: Tribenozīds un lidokaīns.Katrs supozitorijs (2 g) satur 400 mg tribenozīda (Tribenosidum) un 40 mg lidokaīna (Lidocainum). 1 g rektālā krēma satur 50 mg tribenozīda (Tribenosidum) un 20 mg lidokaīna hidrohlorīda (Lidocaini hydrochloridum anhydricum) bezūdens sāls formā, kas atbilst 21,2 mg lidokaīna hidrohlorīda.

lietošana
Akūtu simptomu gadījumā: Krēmu uzziež vai lieto pa 1 supozitorijam divas reizes dienā (rītos un vakaros).Kad simptomi mazinājušies: Lietojiet preparātu 1 reizi dienā.Nepārsniedziet ieteiktās devas. Nelietot Procto-Glyvenol bērniem, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu.Izvairieties no iekļūšanas acīs. Nelietot iekšķīgi. 
ražotājs

Recordati Ireland Ltd., Īrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 321 reizes