Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gb.

11,28€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai. Hemoroīdi ir rektālā/anālā apvidus vēnu pietūkums, kas rada lokālas sāpes, dedzināšanu un niezi. Aktīvā viela tribenozīds lokāli iedarbojas uz iekaisuma cēloni sīkajos asinsvados. Lidokaīns ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas palīdz nekavējoties mazināt hemoroīdu izraisīto niezi, dedzinošo sajūtu un remdināt ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Procto-Glyvenol supozitoriji, 10 gab. Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai. Hemoroīdi ir rektālā/anālā apvidus vēnu pietūkums, kas rada lokālas sāpes, dedzināšanu un niezi. Aktīvā viela tribenozīds lokāli iedarbojas uz iekaisuma cēloni sīkajos asinsvados. Lidokaīns ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas palīdz nekavējoties mazināt hemoroīdu izraisīto niezi, dedzinošo sajūtu un remdināt sāpes.
sastāvs
Aktīvās vielas: Tribenozīds un lidokaīns.Katrs supozitorijs (2 g) satur 400 mg tribenozīda (Tribenosidum) un 40 mg lidokaīna (Lidocainum). 1 g rektālā krēma satur 50 mg tribenozīda (Tribenosidum) un 20 mg lidokaīna hidrohlorīda (Lidocaini hydrochloridum anhydricum) bezūdens sāls formā, kas atbilst 21,2 mg lidokaīna hidrohlorīda.
lietošana
Akūtu simptomu gadījumā: Krēmu uzziež vai lieto pa 1 supozitorijam divas reizes dienā (rītos un vakaros).Kad simptomi mazinājušies: Lietojiet preparātu 1 reizi dienā.Nepārsniedziet ieteiktās devas. Nelietot Procto-Glyvenol bērniem, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu.Izvairieties no iekļūšanas acīs. Nelietot iekšķīgi. 
ražotājs

Recordati Ireland Ltd., Īrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 244 reizes