Prontosan brūču gels, 30 ml | internetaptieka.lv
Prontosan brūču gels, 30 ml | internetaptieka.lv
Prontosan brūču gels, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

2 Atsauksmes

Prontosan brūču gels, 30 ml

Zīmols: Prontosan

16,26€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Prontosan brūču gēlsNorādījumi par akūtu un hronisku brūču, kā arī 1. un 2. pakāpes apdegumu tīrīšanu, mitrināšanu un attīrīšanu - veselību apdraudošu infekciozu aģentu notīrīšanai no brūces virsmas. Hroniskas ādas brūces bieži ir pārklātas ar kreveli, nekrotiskiem audiem un/vai biofilmu. Šos pārklājumus ir grūti noņemt, un tie var palēnināt brūču ...

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Prontosan brūču gēlsNorādījumi par akūtu un hronisku brūču, kā arī 1. un 2. pakāpes apdegumu tīrīšanu, mitrināšanu un attīrīšanu - veselību apdraudošu infekciozu aģentu notīrīšanai no brūces virsmas. Hroniskas ādas brūces bieži ir pārklātas ar kreveli, nekrotiskiem audiem un/vai biofilmu. Šos pārklājumus ir grūti noņemt, un tie var palēnināt brūču sadzīšanu. Tāpēc pareiza brūču tīrīšana ir būtiska. Prontosan brūču gēls nodrošina ilgstošu brūces pamatnes tīrību, mitrināšanu un dekontamināciju apsēju mainīšanas starplaikā. Akūtas brūces ir nepieciešams labi iztīrīt, jo parasti tās ir piesārņotas ar netīrumiem un mikroorganismiem. Šie piesārņojumi var traucēt normālu brūču dzīšanu un radīt komplikācijas, piemēram, infekciju. Akūtām traumatiskām brūcēm, kam ir nepieciešamas šuves, Prontosan brūču gēls ir jālieto pēc ķirurģiskās iejaukšanās un šuvju uzlikšanas. Prontosan ir unikālu sastāvdaļu kombinācija (antimikrobā viela, poliheksanīds, virsmaktīvā viela betaīns), un tas ir ideāls līdzeklis pret biopfilmas veidošanos.
sastāvs
Attīrīts ūdens, glicerīns, hidroksietilceluloze, 0,1% betaīna virsmaktīvā viela, 0,1% poliaminopropilbiguanīds (poliheksanīds).Izskats un smarža: dzidrs, bezkrāsains ūdens bāzes gēls, kam praktiski nav smaržas.
lietošana
Audu panesamība un bioloģiskā saderība: Dermatoloģiski testēts un noteikts kā nekairinošs, labi panesams, nesāpīgs, granulāciju un epitelizāciju nenomācošs līdzeklis.Blakusparādības: Ļoti retos gadījumos pēc Prontosan® lietošanas var būt viegli dedzinošana sajūta, taču tā parasti izzūd pēc dažām minūtēm. Prontosan® var izraisīt alerģiskas reakcijas, kā niezēšanu (nātrene) un izsitumus (eksantēma). Retos gadījumos (mazāk nekā 1 gadījumā no 10 000) ir ziņots par anafilaktisko šoku.Kontrindikācijas:Prontosan® nedrīkst lietot:a) ja ir zināms, ka pacientam ir alerģija, vai ir aizdomas, ka pacientam ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām.b) uz CNS vai galvas smadzeņu apvalkiem.c) vidusausī vai iekšējā ausī.d) acīs.e) uz hialīna skrimšļa un aseptiskā locītavu operācijā. Ja Prontosan® nonāk saskarsmē ar aseptisku skrimsli, tam ir nekavējoties jāveic irigācija ar Ringera šķīdumu vai parasto fizioloģisko šķīdumu.f) kopā ar anjonu virsmaktīvām vielām.g) kopā ar mazgāšanas ziepēm, ziedēm, eļļām, enzīmiem utt. Pirms lietošanas šīs vielas ir rūpīgi jānovāc no brūces.Lietošanas ierobežojumi: Grūtniecība un barošana ar krūti: Nav liecību par mutagēno vai augļa toksicitāti, kas būtu saistīta ar šī produkta sastāvdaļām. Tā kā nenotiek poliheksanīda sistēmiska reabsorbcija, pārnešana uz krūts pienu ir mazvarbūtīga. Sakarā ar to, ka nav veikti attiecīgi klīniskie pētījumi un trūkst klīniskās pieredzes ar grūtniecēm un sievietēm, kas baro ar krūti, šādos gadījumos Prontosan® brūču gēlu drīkst lietot tikai pēc rūpīgas medicīniskas konsultācijas.Vispārīgi drošības norādījumi: Tikai ārējai lietošanai. Nelietot infūzijām un injekcijām! Nenorīt! Nelietot bojātās pudeles. Neglabāt pudeles tiešos saules staros. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.Kopsavilkums/tehniskā informācija: Prontosan® brūču gēls ir konservēts produkts un tā uzglabāšanas laiks pēc atvēršanas ir 8 nedēļas. Pēc lietošanas flakons ir nekavējoties jāaizver, lai novērstu piesārņošanu. Lietošanas laikā flakona kakls ir jāsargā no piesārņošanas. Pudeles, kas ir tieši saskārušās ar brūci vai kādā citā veidā ir tikušas piesārņotas, ir jāizmet.Sastāvs: attīrīts ūdens, glicerīns, hidroksietilceluloze, 0,1% betaīna virsmaktīvā viela, 0,1% poliaminopropilbiguanīds (poliheksanīds).Izskats un smarža: dzidrs, bezkrāsains ūdens bāzes gēls, kam praktiski nav smaržas.Glabāšanas laiks: norādītais derīguma termiņš; uzglabāt istabas temperatūrā.Autentiskums: sterilitātes, autentiskuma plomba.Flakons: tikai vienreizējai lietošanai.Produkts pieejams: Flakonos pa 30 ml.
ražotājs

B.Braun Medical AG, Šveice

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 99 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 2 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Vita Novaselova

28.03.2024
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

VITA APSITE

22.09.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Ļoti kvalitatīvs medikaments brūču apkopšanai,kā gēls tā ari šķīdums tikai cena gan ir augsta.