Purederm kolagēna sejas maska ar Kaņepju sēklu esenci, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Purederm kolagēna sejas maska ar Kaņepju sēklu esenci, 1 gb.

Zīmols: Purederm

2,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Purederm Kolagēna sejas maska  ar Kaņepju sēklu esenci  ir viegla un efektīva ādas atjaunojoša un līdzsvarojoša procedūra, kas sajaukta ar Kaņepju sēklu essenci, kolagēnu un E vitamīnu. Šī zīdainā maska ​​redzami mitrina un nomierina, lai jūsu āda atgrieztos jaunībā. Turklāt mūsu dabīgais audums saglabā vairāk mitruma nekā sintētika, palīdzot porām ...

Par produktu

Purederm Kolagēna sejas maska  ar Kaņepju sēklu esenci  ir viegla un efektīva ādas atjaunojoša un līdzsvarojoša procedūra, kas sajaukta ar Kaņepju sēklu essenci, kolagēnu un E vitamīnu. Šī zīdainā maska ​​redzami mitrina un nomierina, lai jūsu āda atgrieztos jaunībā. Turklāt mūsu dabīgais audums saglabā vairāk mitruma nekā sintētika, palīdzot porām pilnībā absorbēt Purederm ādai labvēlīgās sastāvdaļas.
lietošana
Attīriet sejas ādu un nosusiniet to. Atveriet maskas iepakojumu un izkārtojiet masku rūpīgi uz savas sejas. Paturiet masku no 15-20 min. Pēc tam uzmanīgi to noņemiet. Pēc maskas noņemšanas seju nav nepieciešams mazgāt. 1 produkts paredzēts vienai lietošanas reizei. Piesardzības noteikumi: 1. Izvairieties lietot masku uz plankumiem, pūtītēm, uz kairinātas vai sauļotas ādas. 2. Pārtrauciet lietot masku un nekavējoties sazinieties ar ārstu, ja āda kļūst sarkana, pietūkusi, niezoša maskas lietošanas laikā, vai, ja simptomi saglabājas arī pēc maskas lietošanas. 3. Sargājiet no iekļūšanas acīs. Ja nokļūst acīs, izskalojiet ar ūdeni. 4. Izvairieties lietot uz ādas, kas ir jutīga pret pārsējiem vai lentēm. 5. Neuzglabājiet tiešā saules gaismā, augstā vai zemā temperatūrā. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Lai novērstu maskas izžūšanu, izmantojiet masku uzreiz pēc maskas atvēršanas.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 35 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi