Ranigast SOS, 12 košļājamās tabletes | internetaptieka.lv
Ranigast SOS, 12 košļājamās tabletes | internetaptieka.lv
Ranigast SOS, 12 košļājamās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Ranigast SOS, 12 košļājamās tabletes

Zīmols: Ranigast

4,27€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ranigast SOS, 12 košļājamās tabletesRanigast S O S ir paredzēts gastroezofageālā skābes atviļņa simptomu, piemēram, grēmu un vēdersāpju, mazināšanai.Ranigast S O S dod iespēju kontrolēt kuņģa hiperaciditāti, novēršot dedzināšanas sajūtu, vēdersāpes un dispepsiju.Ranigast S O S ir efektīvs neatkarīgi no problēmas pamatcēloņa. Turklāt to var lietot arī kā papildlīdzekli pacientiem ar ...

Par produktu

Ranigast SOS, 12 košļājamās tabletesRanigast S O S ir paredzēts gastroezofageālā skābes atviļņa simptomu, piemēram, grēmu un vēdersāpju, mazināšanai.Ranigast S O S dod iespēju kontrolēt kuņģa hiperaciditāti, novēršot dedzināšanas sajūtu, vēdersāpes un dispepsiju.Ranigast S O S ir efektīvs neatkarīgi no problēmas pamatcēloņa. Turklāt to var lietot arī kā papildlīdzekli pacientiem ar gastrītu.Nokļūstot kuņģa skābajā vidē, nātrija alginātašķiedrvielas ļoti ātri izraisa gela veidošanos.Algināta gels pārklāj un aizsargā kuņģagļotādu.Bikarbonāta un karbonāta kombinācija neitralizēkuņģa skābo vidi.Algināta gels saista oglekļa dioksīda burbuļus,kas veidojas, reaģējot ar sālsskābiPārveidojoties putās, tas noklāj kuņģa sulasvirsmu un veidoj as algināta plostsRezultātā mazinās atviļņa epizožu skaits.

sastāvs

Tablete satur:200 mg nātrija algināta,50 mg algīnskābes,80 mg nātrija bikarbonāta,140 mg kalcija karbonāta.Algināti ir īpaši, no Laminaria sugas brūnaļģēm iegūti polisaharīdi.

lietošana
Pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma ieteicams lietot 2 tabletes pēc galvenās maltītes, pēc tam var uzdzert nedaudz ūdens. Bērniem 6 12 gadi) ieteicams lietot vienu tableti pēc galvenās maltītes, pēc tam var uzdzert nedaudz ūdens.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 82 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi