Recreol 5% krēms, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Recreol 5% krēms, 50 g

Zīmols: Recreol

7,66€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

RECREOL krēma aktīvā viela ir dekspantenols, kas ietilpst brūču un čūlu ārstēšanai paredzēto zāļu grupā. Audos dekspantenols pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe atjauno ādas elastību un veicina brūču dzīšanu.RECREOL krēmu lieto: dažādas izcelsmes virspusēju ādas bojājumu atbalstošai ārstēšanai. Tas palīdz mitrināt ādas virsējo slāni un veicina dzīšanu ar turpmāku pretiekaisuma un pretniezes ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

RECREOL krēma aktīvā viela ir dekspantenols, kas ietilpst brūču un čūlu ārstēšanai paredzēto zāļu grupā. Audos dekspantenols pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe atjauno ādas elastību un veicina brūču dzīšanu.RECREOL krēmu lieto: dažādas izcelsmes virspusēju ādas bojājumu atbalstošai ārstēšanai. Tas palīdz mitrināt ādas virsējo slāni un veicina dzīšanu ar turpmāku pretiekaisuma un pretniezes efektu.RECREOL krēmu var lietot bērni, pusaudži un pieaugušie.
sastāvs
Aktīvā viela ir dekspantenols. 1 g krēma satur 50 mg dekspantenola. Citas sastāvdaļas ir DL-pantolaktons, fenoksietilspirts, kālija cetilfosfāts, lanolīns, propilēnglikols, stearilspirts, cetilspirts, izopropilmiristāts, attīrīts ūdens.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums ir teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Lietošanai uz ādas.Ja nav noteikts citādi, pieagušajiem un bērniem dekspantenolu uzklāj plānā kārtiņā uz bojātās ādas virsmas vienu vai vairākas reizes dienā pēc nepieciešamības.Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no slimības rakstura un gaitas. Jums jākonsultējas ar ārstu, ja nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk pēc 14 dienām.Lietošana bērniemDekspantenolu var lietot bērniem. Ja Jūs sajūtat, ka RECREOL krēma iedarbība ir pārāk stipra vai pārāk vāja, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.
ražotājs

Grindeks AS, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 102 reizes