Relaxor Forte, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Relaxor Forte, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Relaxor Forte, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Relaxor Forte, 60 tabletes

10,04€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Relaxor Forte, 60 tabletes Standartizēta pasifloras ekstrakta tabletes. Pasiflora mazina sasprindzinājumu, nomierina un palīdz labāk koncentrēties. Pasiflora palīdz drošāk un pārliecinātāk justies jaunā, neierastā situācijā. Pasifloru ieteicams lietot pie nepatīkamiem gadījumiem (sarunas, tikšanās), pie uztraukuma un stresa. Lietošanas laikā nav miega efekta. Nemazina darba spējas, bet uzlabo dabisko nakts mieru ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Relaxor Forte, 60 tabletes Standartizēta pasifloras ekstrakta tabletes. Pasiflora mazina sasprindzinājumu, nomierina un palīdz labāk koncentrēties. Pasiflora palīdz drošāk un pārliecinātāk justies jaunā, neierastā situācijā. Pasifloru ieteicams lietot pie nepatīkamiem gadījumiem (sarunas, tikšanās), pie uztraukuma un stresa. Lietošanas laikā nav miega efekta. Nemazina darba spējas, bet uzlabo dabisko nakts mieru un atpūtu.

sastāvs

Glikoze, pasifloras (kaislību puķes) lakstu ekstr., glazētājvielas - guāra sveķi, magnija stearāts, pretsalipes viela - silīcija dioksīds, piparmētru eļļa. 

lietošana
1 - 4 tabl. dienā. Efekts pastiprinās, ja tableti lēnām sūkā, ļauj izkust mutē.  
ražotājs

Hankintatukku Oy, Somija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 53 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi