Rīcineļļa, 30 ml | internetaptieka.lv
Rīcineļļa, 30 ml | internetaptieka.lv
Rīcineļļa, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Rīcineļļa, 30 ml

Zīmols: RFF
4,06€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rīcineļļa, 30 ml Rīcineļļu lieto funkcionālu aizcietējumu gadījumos.  Rīcineļļa ir augu izcelsmes zāles, ko iegūst no rīcina sēklām. To aktīvais komponents ir ricinolskābes triglicerīds, kas iedarbojas galvenokārt tievajās zarnās.  Pilna rīcineļļas deva 2-6 stundu laikā izsauc masīvu, pusšķidru vēdera izeju 1 vai vairākas reizes.  Rīcineļļa efektīgi izsauc zarnu satura iztukšošanos pirms ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Rīcineļļa, 30 ml Rīcineļļu lieto funkcionālu aizcietējumu gadījumos.  Rīcineļļa ir augu izcelsmes zāles, ko iegūst no rīcina sēklām. To aktīvais komponents ir ricinolskābes triglicerīds, kas iedarbojas galvenokārt tievajās zarnās.  Pilna rīcineļļas deva 2-6 stundu laikā izsauc masīvu, pusšķidru vēdera izeju 1 vai vairākas reizes.  Rīcineļļa efektīgi izsauc zarnu satura iztukšošanos pirms radioloģiskiem izmeklējumiem, ķirurģiskām operācijām un dzemdībām.  
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir rīcineļļa (Ricini Oleum). Palīgvielu nav. 
lietošana
Lieto iekšķīgi.Ieteicamā deva, kas rada caureju ir: bērniem 1 - 5 gadus veciem - 1 tējkarote rīcineļļas,bērniem 5 - 12 gadus veciem - 1 desertkarote rīcineļļas, pieaugušiem un gados vecākiem cilvēkiem – 1-2 ēdamkarotes rīcineļļas.Rīcineļļu vēlams lietot tukšā dūšā dienas pirmajā pusē, lai netiktu traucēts naktsmiers. 
ražotājs

AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 333 reizes