Rinodeks sīrups, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Rinodeks sīrups, 100 ml

Zīmols: Rinodeks
12,01€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rinodeks sīrups, 100 ml Rinodeks ir kombinēts līdzeklis sīrupa veidā pret iesnām un alerģiju. Tā sastāvā ietilpstošais pseidoefedrīna hidrohlorīds sašaurina deguna dobuma gļotādas asinsvadus, mazina tūsku un atvieglo elpošanu, bet prethistamīna līdzeklis hlorfenamīna maleāts novērš alerģijas simptomus. Zāles Rinodeks sīrups lieto, lai atvieglotu elpošanu caur degunu, mazinātu spiediena sajūtu deguna ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Rinodeks sīrups, 100 ml Rinodeks ir kombinēts līdzeklis sīrupa veidā pret iesnām un alerģiju. Tā sastāvā ietilpstošais pseidoefedrīna hidrohlorīds sašaurina deguna dobuma gļotādas asinsvadus, mazina tūsku un atvieglo elpošanu, bet prethistamīna līdzeklis hlorfenamīna maleāts novērš alerģijas simptomus. Zāles Rinodeks sīrups lieto, lai atvieglotu elpošanu caur degunu, mazinātu spiediena sajūtu deguna blakusdobumos, iesnas, šķaudīšanu, acu asarošanu saaukstēšanās, siena drudža vai citu augšējo elpceļu alerģisku slimību gadījumā.

sastāvs

Aktīvās vielas: Pseidoefedrīna hidrohlorīds (Pseudoephedrini hydrochloridum) un hlorfenamīna maleāts (Chlorphenamini maleas). 5 ml (viena mērkarote) sīrupa satur 30 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda un 2 mg hlorfenamīna maleāta.

lietošana
Rinodeks sīrups ieteicams īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai.Bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam sīrupa deva ir 1 mērkarote, pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma — 2 mērkarotes. Sīrupu lieto ik pēc 4–6 stundām, bet ne vairāk par 4 devām 24 stundu laikā. Bērniem līdz 6 gadu vecumam Rinodeks sīrups netiek ieteikts. 
ražotājs

AS GRINDEKS, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 205 reizes