Rowachol, 100 zarnās šķīstošās mīkstās kapsulas | internetaptieka.lv
Rowachol, 100 zarnās šķīstošās mīkstās kapsulas | internetaptieka.lv
Rowachol, 100 zarnās šķīstošās mīkstās kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rowachol, 100 zarnās šķīstošās mīkstās kapsulas

18,16€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

ROWACHOL lieto aknu un žultsceļu darbības traucējumu ārstēšanai, to vidū žultsakmeņu slimība (holelitiāze), žultspūšļa iekaisums (holecistīts), žultsceļu spazmas, žultsvadu diskinēzija (žultsceļu iztukšošanās traucējumi), iekaisīgas aknu slimības. To ieteicams lietot arī aknu un žultsceļu ārstēšanai pirms un pēc operācijas, kā arī lai novērstu žultsakmeņu atkārtotu veidošanos. ROWACHOL pastiprina žults sekrēciju, mazina ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

ROWACHOL lieto aknu un žultsceļu darbības traucējumu ārstēšanai, to vidū žultsakmeņu slimība (holelitiāze), žultspūšļa iekaisums (holecistīts), žultsceļu spazmas, žultsvadu diskinēzija (žultsceļu iztukšošanās traucējumi), iekaisīgas aknu slimības. To ieteicams lietot arī aknu un žultsceļu ārstēšanai pirms un pēc operācijas, kā arī lai novērstu žultsakmeņu atkārtotu veidošanos. ROWACHOL pastiprina žults sekrēciju, mazina žultsvadu spazmas, mazinot žults stāzi (stāvoklis, kad ir bloķēta žults attece no aknām), uzlabo aknu metabolisko (vielmaiņas) funkciju.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvās vielas ir: pinēns α + β (Pinenum), kamfēns (Camphenum), cineols (Cineolum), mentons (Menthonum), mentols (Mentholum), borneols (Borneolum). 1 kapsula satur: 17 mg α + β pinēna, 5 mg kamfēna, 2 mg cineola, 6 mg mentona, 32 mg mentola, 5 mg borneola. 
lietošana
Lietošanas veids: iekšķīgi.Ieteicamās devas:Pieaugušajiem: ja ārsts nav nozīmējis savādāk, parastā deva ir 1 - 2 kapsulas trīs reizes dienā pirms ēšanas. Koliku gadījumā 2-3 kapsulas 5 reizes dienā.Nav ieteicams bērniem. 
ražotājs

ROWA PHARMACEUTICALS LTD., Īrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 262 reizes