Rowatinex, 100 mīkstās kapsulas | internetaptieka.lv
Rowatinex, 100 mīkstās kapsulas | internetaptieka.lv
Rowatinex, 100 mīkstās kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Rowatinex, 100 mīkstās kapsulas

18,16€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rowatinex, 100 mīkstās kapsulas Rowatinex indicēts ar urolitiāzi saistītu urīnceļu spazmu un iekaisuma ārstēšanai. Rowatinex veicina arī urīnizvadsistēmas akmeņu šķīšanu un izvadīšanu. Rowatinex veicina diurēzi un mazina urīnceļu spazmas, tādējādi atvieglojot akmeņu pārvietošanos. Līdzsvarotas terpēnu kombinācijas terapeitiskās darbības rezultatā mazinās urīnceļu iekaisums, jo tiek stimulēta asins plūsma caur nierēm un ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Rowatinex, 100 mīkstās kapsulas Rowatinex indicēts ar urolitiāzi saistītu urīnceļu spazmu un iekaisuma ārstēšanai. Rowatinex veicina arī urīnizvadsistēmas akmeņu šķīšanu un izvadīšanu. Rowatinex veicina diurēzi un mazina urīnceļu spazmas, tādējādi atvieglojot akmeņu pārvietošanos. Līdzsvarotas terpēnu kombinācijas terapeitiskās darbības rezultatā mazinās urīnceļu iekaisums, jo tiek stimulēta asins plūsma caur nierēm un palielinās mazāk koncentrēta urīna izdalīšanās.
sastāvs
Aktīvās vielas: α un β pinēns, kamfēns, cineols, borneols, fenhons, anetols.Viena kapsula satur: 31 mg α un β pinēna (pinenum), 15 mg kamfēna (camphenum), 3 mg cineola (cineolum), 10 mg borneola (borneolum), 4 mg fenhona (fenchonum), 4 mg anetola (anetholum). 
lietošana
Lietošanas veids: iekšķīgai lietošanai.Parastā deva ir 1 kapsula 3-4 reizes dienā pirms ēšanas.Nav ieteicams bērniem. 
ražotājs

ROWA PHARMACEUTICALS LTD., Īrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 109 reizes