Salicilskābes šķīdums, 40 ml | internetaptieka.lv
Salicilskābes šķīdums, 40 ml | internetaptieka.lv
Salicilskābes šķīdums, 40 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Salicilskābes šķīdums, 40 ml

Zīmols: RFF

4,49€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Salicilskābes RFF 20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums ir ieteicams pinņu ārstēšanai. Pinnes ir hroniski noritoša ādas slimība, kas skar tauku dziedzerus. Salicilskābei piemīt piņņu šķīdinošas īpašības. To lieto gan melno (komedonu), gan balto, gan juvenīlo (jaunības) piņņu ārstēšanai. Visatzītākais Salicilskābes - RFF 20 mg/ml uz ādas lietojama šķīduma pielietojums ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Salicilskābes RFF 20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums ir ieteicams pinņu ārstēšanai. Pinnes ir hroniski noritoša ādas slimība, kas skar tauku dziedzerus. Salicilskābei piemīt piņņu šķīdinošas īpašības. To lieto gan melno (komedonu), gan balto, gan juvenīlo (jaunības) piņņu ārstēšanai. Visatzītākais Salicilskābes - RFF 20 mg/ml uz ādas lietojama šķīduma pielietojums ir tieši melnās pinnes.  
sastāvs
salicilskābi (Acidum salicylicum). Citas sastāvdaļas ir 96% etilspirts, attīrīts ūdens.
lietošana
Salicilskābes - RFF 20 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu lieto ārīgi, nedrīkst lietot bērniem līdz 18 gadu vecumam. Piņņu gadījumā apziest bojātās vietas 2-3 reizes dienā. 
ražotājs

AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 241 reizes