Sanohra Fly adult ausu aizbāžņi pieaugušajiem, 2 gb. | internetaptieka.lv
Sanohra Fly adult ausu aizbāžņi pieaugušajiem, 2 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

1 Atsauksmes

Sanohra Fly adult ausu aizbāžņi pieaugušajiem, 2 gb.

Zīmols: Sanohra

10,88€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

SANOHRA fly ar gaisa spiediena regulatoru, palēninās spiediena izmaiņas telpā pirms bungplēvītes. SANOHRA fly palīdz ausij pat tad, ja Eistāhija kanāla funkcijas ir ierobežotas, lai nesāpīgi pielāgotos stipri mainīgajiem spiediena apstākļiem. Var lieto vairākas reizes;Ērti lietot;Iepakojumā ir kārbiņa, kur var ielikt ausu aizbāžņus;Visas auss aizbāžņa daļas izstrādātas un ražotas tā ...

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

SANOHRA fly ar gaisa spiediena regulatoru, palēninās spiediena izmaiņas telpā pirms bungplēvītes. SANOHRA fly palīdz ausij pat tad, ja Eistāhija kanāla funkcijas ir ierobežotas, lai nesāpīgi pielāgotos stipri mainīgajiem spiediena apstākļiem. Var lieto vairākas reizes;Ērti lietot;Iepakojumā ir kārbiņa, kur var ielikt ausu aizbāžņus;Visas auss aizbāžņa daļas izstrādātas un ražotas tā, lai tās neradītu savainojumus. Palīdz ausij pat tad, ja Eistāhija kanāla funkcijas ir ierobežotas.
lietošana
Paceliet vienu roku virs galvas un mazliet paceliet ārējās auss augšējo daļu otrā galvas pusē. Tādējādi paplašināsies auss ārējā eja.Ar otras rokas īkšķi un rādītājpirkstu satveriet SANOHRA fly stobriņu un lēni grozot ievietojiet to auss ejā ar lamelēm pa priekšu.SANOHRA fly nevajadzētu mazgāt ar ūdeni vai tīrīšanas līdzekļiem. Pat minerāli ūdenī var aizsprostot APC (gaisa spiediena mazinātāju). Arī gaisa piesārņojums un ausu sērs var izraisīt aizsprostošanos. Lai nodrošinātu vislabāko rezultātu, lietojiet SANOHRA fly, maksimums, 3 ceļojumos.Brīdinājumi par SANOHRA fly lietošanuUzmanību! Ja neievēro lietošanas instrukciju un norādījumus par ievietošanu, var būtiski mazināties “SANOHRA fly” aizsardzība pret troksni. Trokšņainās vietās ausu aizbāžņus vajadzētu nēsāt visu laiku.SANOHRA fly pēc lietošanas glabāt komplektam pievienotajā mazajā kārbiņā. To vajadzētu glabāt vēsā, sausā vietā. Visas auss aizbāžņa daļas izstrādātas un ražotas tā, lai tās neradītu savainojumus, nēsājot atbilstoši lietošanas instrukcijai.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 47 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Alla Rivkina

14.03.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Супер. Отлично помогают при полете.