Sanohra Max Adult ausu aizbāžņi, 12 gb. | internetaptieka.lv
Sanohra Max Adult ausu aizbāžņi, 12 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

1 Atsauksmes

Sanohra Max Adult ausu aizbāžņi, 12 gb.

Zīmols: Sanohra

6,55€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

SANOHRA max ausu aizbažņi no miksta, viegli veidojama putuplasta ir ideali piemeroti sašaurinatiem dzirdes kanaliem un nodrošina 37 dB augstu trokšņu slapešanas efektu. Pirms lietošanas izlasit un ieverot lietošanas norades. Var lieto vairākas reizes. Ērti lietot. Iepakojumā ir kārbiņa, kur var ielikt ausu aizbāžņus. Visas auss aizbāžņa daļas izstrādātas un ...

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

SANOHRA max ausu aizbažņi no miksta, viegli veidojama putuplasta ir ideali piemeroti sašaurinatiem dzirdes kanaliem un nodrošina 37 dB augstu trokšņu slapešanas efektu. Pirms lietošanas izlasit un ieverot lietošanas norades. Var lieto vairākas reizes. Ērti lietot. Iepakojumā ir kārbiņa, kur var ielikt ausu aizbāžņus. Visas auss aizbāžņa daļas izstrādātas un ražotas tā, lai tās neradītu savainojumus. Ir ideali piemeroti sašaurinatiem dzirdes kanaliem. Var pievienot savienojošu vad. ;Iepakojumā ir 12 ausu aizbāžņi. Konkurētspējīga cena.
lietošana
Savirpiniet un saspiediet ausu aizbāzni starp pirkstiem, veidojot gludu cilindru bez spraugām.Lai aizbāzni pareizi ievietotu, sniedzieties ar roku pāri galvai un viegli pavelciet ausi uz augšu un āru. Ievietojiet saspiesto, noapaļoto auss aizbāžņa galu dziļi auss ejā.Pagaidiet, līdz aizbāznis ausī no jauna izplešas, pirms ieejat trokšņa zonā. Vai lietojot dzirdes aizsargus, dzirdat apkārtējo troksni? Tad varat ieiet trokšņa zonā. Ja tā nav, atkārtojiet 1.–3. darbību. Ja skaņas izolācija nav pietiekama, mainiet dzirdes aizsardzības līdzekļa veidu.Izņemot auss aizbāzni, maigi virpiniet un lēni izvelciet aizbāzni no auss ejas, lai nesavainotu bungplēvīti. Šos ausu aizbāžņus, ja tiem pievienots savienojošais vads, nevajadzētu lietot tad, ja pastāv risks vadam ieķerties kustīgās ierīcēs.Trokšņainā vidē ausu aizbāžņi jānēsā visu laiku, tie jāievieto pirms ieiešanas trokšņa zonā. Svarīga SANOHRA max ausu aizbāžņu īpašība ir tā, ka tos vienmēr var ņemt līdzi mazā kastītē, kas vienmēr būs pa rokai nepieciešamības gadījumā. Vēl viena svarīga īpašība ir iespēja dzirdes aizsarglīdzekļus valkāt neuzkrītoši. Ādai draudzīgais putu materiāls pielāgojas katra lietotāja ārējās auss ejas anatomijai, neradot spiediena sajūtu. Visas auss aizbāžņa daļas izstrādātas un ražotas tā, lai tās neradītu savainojumus, nēsājot atbilstoši lietošanas instrukcijai. Dažas ķīmiskas vielas var sabojāt šo produktu. Sīkāku informāciju jautājiet ražotājam.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 78 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

NV

15.06.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5