Sanohra Max children ausu aizbāžņi bērniem, 12 gb. | internetaptieka.lv
Sanohra Max children ausu aizbāžņi bērniem, 12 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

1 Atsauksmes

Sanohra Max children ausu aizbāžņi bērniem, 12 gb.

Zīmols: Sanohra

6,55€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

SANOHRA max children ausu aizbažņi no miksta, viegli veidojamaputuplasta ir ideali piemeroti videjiem dzirdes kanaliem un nodrošina33 dB augstu trokšņu slapešanas efektu. Pirms lietošanas izlasit unieverot lietošanas norades. Ir ideali piemeroti sašaurinatiem dzirdes kanaliem. Var pievienot savienojošu vadu. Var lietot bērni un arī cilvēki, kuriem ir ausu kaulu dobums šaurāks ...

Ātra piegāde jau 27. maijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

SANOHRA max children ausu aizbažņi no miksta, viegli veidojamaputuplasta ir ideali piemeroti videjiem dzirdes kanaliem un nodrošina33 dB augstu trokšņu slapešanas efektu. Pirms lietošanas izlasit unieverot lietošanas norades. Ir ideali piemeroti sašaurinatiem dzirdes kanaliem. Var pievienot savienojošu vadu. Var lietot bērni un arī cilvēki, kuriem ir ausu kaulu dobums šaurāks. Viegli izmantojami. Var izmanto vairākas reizes. Iepakojumā ir 12 ausu aizbāžņi. Konkurētspējīga cena.
lietošana
Savirpiniet un saspiediet ausu aizbāzni starp pirkstiem, veidojot gludu cilindru bez spraugām. Lai aizbāzni pareizi ievietotu, sniedzieties ar roku pāri galvai un viegli pavelciet ausi uz augšu un āru. Ievietojiet saspiesto, noapaļoto auss aizbāžņa galu dziļi auss ejā. Pagaidiet, līdz aizbāznis ausī no jauna izplešas, pirms ieejat trokšņa zonā. Vai lietojot dzirdes aizsargus, dzirdat apkārtējo troksni? Tad varat ieiet trokšņa zonā. Ja tā nav, atkārtojiet 1.–3. darbību. Ja skaņas izolācija nav pietiekama, mainiet dzirdes aizsardzības līdzekļa veidu. Izņemot auss aizbāzni, maigi virpiniet un lēni izvelciet aizbāzni no auss ejas, lai nesavainotu bungplēvīti. Bērniem ausu aizsargus vajadzētu lietot tikai pieaugušo uzraudzībā. Nav piemēroti bērniem līdz 3 gadu vecumam (risks norīt). Trokšņainā vidē ausu aizbāžņi jānēsā visu laiku, tie jāievieto pirms ieiešanas trokšņa zonā. Svarīga SANOHRA max ausu aizbāžņu īpašība ir tā, ka tos vienmēr var ņemt līdzi mazā kastītē, kas vienmēr būs pa rokai nepieciešamības gadījumā. Vēl viena svarīga īpašība ir iespēja dzirdes aizsarglīdzekļus valkāt neuzkrītoši. Ādai draudzīgais putu materiāls pielāgojas katra lietotāja ārējās auss ejas anatomijai, neradot spiediena sajūtu. Dažas ķīmiskas vielas var sabojāt šo produktu. Sīkāku informāciju jautājiet ražotājam.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 46 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Santa Vinkelmane

23.03.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5