Sanohra Swim children ausu aizbāžņi bērniem peldēšanai, 2 gb. | internetaptieka.lv
Sanohra Swim children ausu aizbāžņi bērniem peldēšanai, 2 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Sanohra Swim children ausu aizbāžņi bērniem peldēšanai, 2 gb.

Zīmols: Sanohra

9,88€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

SANOHRA swim pasargā auss eju un bungplēvīti no ūdens iekļūšanas. SANOHRA swim var lietot atkārtoti, ja par tiem pienācīgi rūpējas. Šo produktu drīkst tīrīt, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli (ziepes). Regulāri pārbaudiet, vai ierīcei nav bojājumu. Ja nepieciešams, nomainiet pret jaunu. Dažas ķīmiskas vielas var sabojāt šo produktu. Papildu informāciju lūdziet ...

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

SANOHRA swim pasargā auss eju un bungplēvīti no ūdens iekļūšanas. SANOHRA swim var lietot atkārtoti, ja par tiem pienācīgi rūpējas. Šo produktu drīkst tīrīt, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli (ziepes). Regulāri pārbaudiet, vai ierīcei nav bojājumu. Ja nepieciešams, nomainiet pret jaunu. Dažas ķīmiskas vielas var sabojāt šo produktu. Papildu informāciju lūdziet ražotājam. Ieteicams SANOHRA swim pēc lietošanas glabāt komplektam pievienotajā mazajā kārbiņā. To vajadzētu glabāt vēsā, sausā vietā. Visas ausu aizbāžņa daļas izstrādātas un ražotas tā, lai tās neradītu savainojumus, nēsājot atbilstoši lietošanas instrukcijai.
lietošana
Paceliet vienu roku virs galvas un mazliet paceliet auss gliemežnīcas augšējo daļu otrā galvas pusē. Auss eja paplašinās. Satveriet SANOHRA swim ar otras rokas īkšķi un rādītājpirkstu, un viegli grozot ievietojiet SANOHRA swim auss ejā ar lamelēm pa priekšu. Tāpat rīkojieties ar otru ausi.Brīdinājumi par SANOHRA swim lietošanuUzmanību! Ja neievēro lietošanas instrukciju un norādījumus par ievietošanu, var būtiski mazināties SANOHRA swim aizsardzība pret troksni. Trokšņainās vietās ausu aizbāžņus vajadzētu nēsāt visu laiku.Nelietojiet ausu aizbāžņus nirstot! Dziļā ūdenī ūdens spiediens var iespiest aizbāzni dziļāk auss ejā (nav paredzēts lietošanai ūdenī dziļāk par 1 metru). Ausu aizsargs var izkrist, ja lēkā pa ūdeni vai veic enerģiskas kustības! Pēc SANOHRA swim lietošanas noskalojiet tos ar tīru ūdeni, lai atbrīvotos no, piemēram, sāls vai hlora atliekām.Bērniem ausu aizsargus vajadzētu lietot tikai pieaugušo uzraudzībā. Raugieties, ka bērniem līdz 3 gadu vecumam ausu aizsargus ievieto un izņem tikai pieaugušie. Ausu aizsargu lietošanu vajadzētu iepriekš pārrunāt ar jūsu ārstu. Ja jums ir auss iekaisums, bojāta bungplēvīte vai tad, ja jums ir auss šunts, lūdzu, iepriekš konsultējieties ar ārstu.BRĪDINĀJUMS! RISKS AIZRĪTIES! SĪKAS DETAĻAS. Bērniem ausu aizsargus vajadzētu lietot tikai pieaugušo uzraudzībā. Ausu aizbāžņus vajadzētu salikt, noregulēt un kopt atbilstoši ražotāja norādījumiem.SANOHRA fly pēc lietošanas glabāt komplektam pievienotajā mazajā kārbiņā. To vajadzētu glabāt vēsā, sausā vietā. Visas auss aizbāžņa daļas izstrādātas un ražotas tā, lai tās neradītu savainojumus, nēsājot atbilstoši lietošanas instrukcijai.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 59 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi