Schülke Mikrozid AF virsmu dezinfekcijas līdzeklis, 250 ml | internetaptieka.lv
Schülke Mikrozid AF virsmu dezinfekcijas līdzeklis, 250 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Schülke Mikrozid AF virsmu dezinfekcijas līdzeklis, 250 ml

Zīmols: Schülke

6,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Mikrozid® AF lietošanai gatavs alkoholu saturošs ātrs dezinfekcijas šķīdums, kas nesatur aldehīdus (250 ml ar izsmidzinātāju) efektīvs pret baktērijām (tai skaitā TB), sēnītēm, hepatīta B un C vīrusu, HIV, adeno·, Rota·, Papova-,Poliovīrusiem; piemērots medicīnisko ierīču dezinfekcijai (CE 0297) un visa veida virsmām (piem. , durvju rokturiem, tualetēm, brillēm, bērnu pārtinamajām ...

Par produktu

Mikrozid® AF lietošanai gatavs alkoholu saturošs ātrs dezinfekcijas šķīdums, kas nesatur aldehīdus (250 ml ar izsmidzinātāju) efektīvs pret baktērijām (tai skaitā TB), sēnītēm, hepatīta B un C vīrusu, HIV, adeno·, Rota·, Papova-,Poliovīrusiem; piemērots medicīnisko ierīču dezinfekcijai (CE 0297) un visa veida virsmām (piem. , durvju rokturiem, tualetēm, brillēm, bērnu pārtinamajām virsmām,medicīniskās apskates kušetēm, operāciju galdiem, ārstniecības vannām); ideāls ātrai virsmu dezinfekcijai medicīnas iestādēs, ātrās palīdzības dienestā, farmācijā un pārtikas industrijā, piemērots lietošanai publisko telpu, sociālo iestāžu un bērnu aprūpes centru, frizētavu un skaistumkopšanas salonu dezinfekcijai, kā arī lietošanai mājās; plašs iedarbības spektrs īsā laika posmā; lietošanai gatavs šķīdums; ātri nožūst, neatstājot traipus; īpaši laba saderība ar metāliem un plastmasu (izņemot akrila stiklu un pret alkoholu jutīgām virsmām)
sastāvs
100 g satur aktīvās sastāvdaļas: 25 g Etanols (94%), 35 g propan-1-ols Saskaņā ar regulu (EK) Nr. 648/2004: parfimērija 
lietošana
Mikrozid® AF šķīdumu lietoto neatšķaidītu. Pārliecinieties, ka virsma ir pilnībā samitrināta. Maksimālā deva 50ml/m2. Nepieciešamības gadījumā noslaucīt ar vienreizlietojamu salveti (no nekrāsota materiāla). Ieteicams lietot gumijas cimdus. Tikai ārīgai lietošanai. Turēt bērniem nepieejamā vietā. Uzliesmojošs. Nelietot vietās, kur ir sastopams karstums / dzirksteles / atklāta uguns / karstas virsmas. 
ražotājs

Schülke & Mayr GmbH, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 49 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi