Seni Super Quatro XL autiņbiksītes, 10 gb. | internetaptieka.lv
Seni Super Quatro XL autiņbiksītes, 10 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Seni Super Quatro XL autiņbiksītes, 10 gb.

Zīmols: Seni
11,07€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Elpojošās viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses Super Seni Quatro ir lielisks risinājums cilvēkiem ar ļoti stipru nesaturēšanu. Tās nodrošina: Ideālu pielāgošanos ķermenim un lielisku sausuma sajūtu (elastīgā vidukļa josta priekšā un aizmugurē kopā ar dubultajām elastīgajām līmlentām) Ātru un efektīvu absorbēšanu Nepatīkamās smakas samazināšanu Uzticamu aizsardzību pret sānu noplūdēm Brīvu ādas ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Elpojošās viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses Super Seni Quatro ir lielisks risinājums cilvēkiem ar ļoti stipru nesaturēšanu. Tās nodrošina: Ideālu pielāgošanos ķermenim un lielisku sausuma sajūtu (elastīgā vidukļa josta priekšā un aizmugurē kopā ar dubultajām elastīgajām līmlentām) Ātru un efektīvu absorbēšanu Nepatīkamās smakas samazināšanu Uzticamu aizsardzību pret sānu noplūdēm Brīvu ādas elpošanu Minimālu alerģisku reakciju risku Iespēju vairākas reizes atvērt un aizvērt autiņbiksesSuper Seni Quatro var izmantot gan urīna, gan fēču nesaturēšanas gadījumā. Super Seni Trio viss _ vienā autiņbiksēm ir dubultais slapjuma indikators, kas parāda, kad autiņbikses jāmaina.
VIDUKĻA APKĀRTMĒRS (CM) : 130 - 170.

lietošana
Izmantojiet elastīgos lipekļus, lai aiztaisītu autiņbikses; sāciet ar aizmugures lipekļiem, viegli pielipinot tos augšup. Pēc apakšējo lipekļu aiztaisīšanas, nostipriniet augšējos, sakārtojot autiņbikses vidukļa daļā. Pēc aiztaisīšanas pārliecinieties, ka autiņbikses nerīvē ķermeni. Sarullējiet izlietotās autiņbikses un izmetiet atkritumu tvertnē. Nemetiet izmantoto produktu tualetē. 
ražotājs

SA TZMO, Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 42 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi