Sirds pilieni, 40 ml | internetaptieka.lv
Sirds pilieni, 40 ml | internetaptieka.lv
Sirds pilieni, 40 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Sirds pilieni, 40 ml

Zīmols: RFF

1,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Sirds pilieni, 40 ml Sirds pilieni RFF ir augu izcelsmes zāles, ko lieto kā palīglīdzekli funkcionālu sirdsdarbības traucējumu un nervu spriedzes gadījumos. Sirds pilieni RFF satur 4 augu kombināciju ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu sirdsdarbības traucējumu vai nervu spriedzes gadījumā panāktu labu terapeitisko efektu. Piparmētras ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Sirds pilieni, 40 ml Sirds pilieni RFF ir augu izcelsmes zāles, ko lieto kā palīglīdzekli funkcionālu sirdsdarbības traucējumu un nervu spriedzes gadījumos. Sirds pilieni RFF satur 4 augu kombināciju ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu sirdsdarbības traucējumu vai nervu spriedzes gadījumā panāktu labu terapeitisko efektu. Piparmētras tinktūra mazina gludās muskulatūras spazmas gan asinsvados, gan gremošanas traktā. Vilkābeļu šķidrajam ekstraktam ir sirdsdarbību tonizējošas, asinsspiedienu pazeminošas un sirds vaiņagartērijas paplašinošas īpašības. Baldriāna tinktūra, kas darbojas nomierinoši, rada labvēlīgu fonu iepriekš minēto komponentu ārstnieciskā efekta nodrošināšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 ml šķīduma satur 0,05 ml Piparmētras tinktūras, 0,15 ml Vilkābeļu šķidrā ekstrakta, 0,4 ml Māteres tinktūras un 0,4 ml Baldriāna tinktūras. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Sirds pilienus RFF tieši tā, kā ārsts Jums ir stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Zāles lieto iekšķīgi. Sirds pilieni RFF nav ieteicami lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par lietošanas drošību.Pieaugušajiem ieteicamā reizes deva ir 20-25 pilieni.Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma, gados vecākiem cilvēkiem un nieru slimniekiem reizes devu vēlams samazināt par 2-5 pilieniem.Maksimālā dienas deva: 3 reizes devas. 
ražotājs

AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 99 reizes