Sirds pilieni, 90 ml | internetaptieka.lv
Sirds pilieni, 90 ml | internetaptieka.lv
Sirds pilieni, 90 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Sirds pilieni, 90 ml

Zīmols: RFF
3,65€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Sirds pilieni, 90 ml Sirds pilieni RFF ir augu izcelsmes zāles, ko lieto kā palīglīdzekli funkcionālu sirdsdarbības traucējumu un nervu spriedzes gadījumos. Sirds pilieni RFF satur 4 augu kombināciju ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu sirdsdarbības traucējumu vai nervu spriedzes gadījumā panāktu labu terapeitisko efektu. Piparmētras ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Sirds pilieni, 90 ml Sirds pilieni RFF ir augu izcelsmes zāles, ko lieto kā palīglīdzekli funkcionālu sirdsdarbības traucējumu un nervu spriedzes gadījumos. Sirds pilieni RFF satur 4 augu kombināciju ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu sirdsdarbības traucējumu vai nervu spriedzes gadījumā panāktu labu terapeitisko efektu. Piparmētras tinktūra mazina gludās muskulatūras spazmas gan asinsvados, gan gremošanas traktā Vilkābeļu šķidrajam ekstraktam ir sirdsdarbību tonizējošas, asinsspiedienu pazeminošas un sirds vaiņagartērijas paplašinošas īpašības Baldriāna tinktūra, kas darbojas nomierinoši, rada labvēlīgu fonu iepriekš minēto komponentu ārstnieciskā efekta nodrošināšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 ml šķīduma satur 0,05 ml Piparmētras tinktūras, 0,15 ml Vilkābeļu šķidrā ekstrakta, 0,4 mlMāteres tinktūras un 0,4 ml Baldriāna tinktūras. 
lietošana
Zāles lieto iekšķīgi.Sirds pilieni RFF nav ieteicami lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par lietošanas drošību.Pieaugušajiem ieteicamā reizes deva ir 20-25 pilieni.Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma, gados vecākiem cilvēkiem un nieru slimniekiem reizes devu vēlams samazināt par 2-5 pilieniem.Maksimālā dienas deva: 3 reizes devas. 
ražotājs

AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 81 reizes