Smalcinātas linsēklas Iecavnieks, 500 g | internetaptieka.lv
Smalcinātas linsēklas Iecavnieks, 500 g | internetaptieka.lv
Smalcinātas linsēklas Iecavnieks, 500 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Smalcinātas linsēklas Iecavnieks, 500 g

2,23€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Smalcinātas linsēklas Iecavnieks, 500 g Produkts ir iegūts no Latvijā audzētām, augstas kvalitātes sēklām. Tās smalcinātas, lai organisms varētu izmantot linsēklās esošās uzturvielas. Smalcinātās linsēklas ir bagātīgs tādu aktīvu un organismam nepieciešamu dabas uzturvielu avots kā Omega 3 un omega - 6 taukskābes, minerālvielas, šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas, proteīni un ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Smalcinātas linsēklas Iecavnieks, 500 g Produkts ir iegūts no Latvijā audzētām, augstas kvalitātes sēklām. Tās smalcinātas, lai organisms varētu izmantot linsēklās esošās uzturvielas. Smalcinātās linsēklas ir bagātīgs tādu aktīvu un organismam nepieciešamu dabas uzturvielu avots kā Omega 3 un omega - 6 taukskābes, minerālvielas, šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas, proteīni un lignāni- dabiskas, augos sastopamas vielas ar fitoestrogēnu un antioksidantu īpašībām. Tā pēc linsēklas īpaši ieteicamas sievietēm menopauzes laikā. Pētījumos atzīta linsēklu labvēlīgā ietekme uz organismu un tā funkcijām. Saskaņā ar pētījumu rezultātiem: linsēklas veicina asinsrites sistēmas veselību normalizējot holesterīna līmenī; stabilizē gremošanas sistēmas darbību jo satur šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas; linsēklu sastāvā esošās alfa linolēnskābi organisms pāŗveido sirds un asinsvadu veselību veicinošajās omega-3 taukskābēs, lieto svara normalizēšanai. Īpašu programmu ietvaros zinātnieki pēta linsēklu noderību arī pretvēža preparātu sagatavošanā. Potenciāli aktīvā pretvēža viela ir lignāns, kas, iespējams, aizsargā organismu no vēža.

sastāvs

Linsēklas. 

lietošana
Pievienojiet 1-2 ēdamkarotes kefīram, jogurtam, paniņām vai augļu sulai; pārkaisiet ar smalcinātām linsēklām salātus, picu, maizītes vai augļu kokteili vai citus ēdienus;cepiet linsēklu maizi un pagatavojiet dažādus konditorejas izstrādājumus.Pēc iepakojuma lietošanas, iepakojumu rūpīgi aizveriet un uzglabājiet to vēsā vietā! 
ražotājs

SIA "Iecavnieks&Co", Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 59 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi