Sterimar deguna aerosols - jūras ūdens ar varu, 50 ml | internetaptieka.lv
Sterimar deguna aerosols - jūras ūdens ar varu, 50 ml | internetaptieka.lv
Sterimar deguna aerosols - jūras ūdens ar varu, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Sterimar deguna aerosols - jūras ūdens ar varu, 50 ml

Zīmols: Sterimar

Drīz būs

Sterimar deguna aerosols jūras ūdens ar varu, 50 ml Deguna skalošana ar STÉRIMAR® Cu palīdz ārstēt hronisku, akūtu un recidivējošu infekciozo rinītu, rinosinusītu, hronisku faringītu. Tas palīdz arī aizsargāties pret infekcijām. STÉRIMAR® Cu apvieno sevī vara un izotoniska jūras ūdens šķīduma īpašības. Varš ir svarīgs mikroelements, kuram raksturīgas pretiekaisuma īpašības ...

Par produktu

Sterimar deguna aerosols jūras ūdens ar varu, 50 ml Deguna skalošana ar STÉRIMAR® Cu palīdz ārstēt hronisku, akūtu un recidivējošu infekciozo rinītu, rinosinusītu, hronisku faringītu. Tas palīdz arī aizsargāties pret infekcijām. STÉRIMAR® Cu apvieno sevī vara un izotoniska jūras ūdens šķīduma īpašības. Varš ir svarīgs mikroelements, kuram raksturīgas pretiekaisuma īpašības un kurš palīdz organismam cīnīties ar infekcijām. Varš veicina limfocītu veidošanos, kuri ir atbildīgi par humorālo un šūnu imunitāti. Jūras ūdens aizskalo deguna sekrētu, atvieglo elpošanu, atjauno dabisku deguna gļotādas mitrumu. Šo medicīnisko preparātu ir ieteicams lietot arī tad, ja infekcija jau ir sākusies. Šis medicīniskais preparāts ir ieteicams zīdaiņiem,bērniem un pieaugušajiem. Varš mikroelements, kurš palīdz cīnīties ar saaukstēšanos, vīrusu un baktēriju infekcijām. Kad laiks kļūst auksts, mēs kļūstam jutīgāki pret saaukstēšanos, vīrusu un baktēriju infekcijām.
lietošana
Iesmidziniet katrā nāsī 2-4 reizes dienā. Lietojot kopā ar citiem medikamentiem, šis līdzeklis pastiprina vietējās terapijas iedarbīgumu. 
ražotājs

Laboratoires Fumouze, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 119 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Gita Kalberga

16.08.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5