Sterimar Mn deguna aerosols ar mangānu, 50 ml | internetaptieka.lv
Sterimar Mn deguna aerosols ar mangānu, 50 ml | internetaptieka.lv
Sterimar Mn deguna aerosols ar mangānu, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Sterimar Mn deguna aerosols ar mangānu, 50 ml

Zīmols: Sterimar

Drīz būs

Mangāns - palīgs cīņā ar alerģijām. Ziedputekšņi, mājdzīvnieku spalva, putekļi, atmosfēras piesārņojums tie ir alergēni, kas izraisa alerģiskas iesnas. Skalošana ar Sterimar Mn preparātu palīdz alerģisku cilvēku degunam normāli funkcionēt. Sterimar Mn priekšrocība, salīdzinot ar parastajiem fizioloģiskajiem šķīdumiem, ir tā, ka tas ir bagātināts ar mangānu. Deguna dobums tiek saudzīgi ...

Par produktu

Mangāns - palīgs cīņā ar alerģijām. Ziedputekšņi, mājdzīvnieku spalva, putekļi, atmosfēras piesārņojums tie ir alergēni, kas izraisa alerģiskas iesnas. Skalošana ar Sterimar Mn preparātu palīdz alerģisku cilvēku degunam normāli funkcionēt. Sterimar Mn priekšrocība, salīdzinot ar parastajiem fizioloģiskajiem šķīdumiem, ir tā, ka tas ir bagātināts ar mangānu. Deguna dobums tiek saudzīgi izskalots ar mikrodifuzoro aerosola sistēmu, nekairinot rīkles gļotādu. Ieteicams lietot: Sterimar Mn piedalās alerģiska rinīta siena drudža (kad alerģijas izraisītāji ir: suņu, kaķu spalva un blaugznas, augu ziedputekšņi, pārtika) un alerģiska rinosinusīta, kā arī citu medikamentu izraisītu iesnu ārstēšanā; Deguna skalošanai, lai izvairītos no sezonālas alerģijas, jaundzimušajiem, bērniem un pieaugušajiem; Sterimar Mn var tikt lietots kopā ar citiem specifiskiem medikamentiem (pretiekaisuma, antibiotikām un citiem medikamentiem).
sastāvs
Izotonisks, filtrēts jūras ūdens šķīdums, 100% dabīgs, nesatur konservantus, bagātināts ar mangānu.  
lietošana
Iesmidziniet katrā nāsī 2-4 reizes dienā. Lietojot kopā ar citiem medikamentiem, šis līdzeklis pastiprina vietējās terapijas iedarbīgumu. 
ražotājs

Laboratoires Fumouze, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 32 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Liliāna Brinkmane

30.03.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5