Strepsils Honey & Lemon, 24 sūkajamās tabletes | internetaptieka.lv
Strepsils Honey & Lemon, 24 sūkajamās tabletes | internetaptieka.lv
Strepsils Honey & Lemon, 24 sūkajamās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Strepsils Honey & Lemon, 24 sūkajamās tabletes

Drīz būs

Strepsils HoneyLemon sastāvā ir divas vielas ar antiseptiskām īpašībām, ko lieto rīkles slimību ārstēšanā. šīs zāles lieto mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu mazināšanai. šo zāļu sastāvdaļām piemīt vieglas antiseptiskas īpašības, kas ļauj iznīcināt baktērijas, kas izraisa mutes dobuma un rīkles infekcijas. Sūkājot tabletes, aktīvās vielas darbojas tieši diskomforta zonā ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Strepsils HoneyLemon sastāvā ir divas vielas ar antiseptiskām īpašībām, ko lieto rīkles slimību ārstēšanā. šīs zāles lieto mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu mazināšanai. šo zāļu sastāvdaļām piemīt vieglas antiseptiskas īpašības, kas ļauj iznīcināt baktērijas, kas izraisa mutes dobuma un rīkles infekcijas. Sūkājot tabletes, aktīvās vielas darbojas tieši diskomforta zonā un palīdz mīkstināt un nomierināt sāpošo vietu. Tas palīdz mazināt sāpes un diskomforta sajūtu mutes dobuma un rīkles infekciju gadījumos.

sastāvs

Aktīvās vielas: 2,4-dihlorbenzilspirts un amilmetakrezols. Viena sūkājamā tablete satur 1,2 mg 2,4-dihlorbenzilspirta  un 0,6 mg  amilmetakrezola. Citas  sastāvdaļas  ir:  medus,  vīnskābe,  piparmētru  eļļa,  terpēnus  nesaturoša citrona eļļa, hinolīna dzeltenais (E104), glikozes un saharozes sīrups. 

lietošana
Pieaugušajiem un  bērniem no  6  gadu  vecuma :  ik  pēc  2  –  3  stundām vienai sūkājamai tabletei jāļauj lēni izkust mutē, bet ne vairāk par 8 tabletēm diennaktī. Gados vecākiem pacientiem nav nepieciešams samazināt devu. Zāles nedrīkst lietot bērni līdz 6 gadiem. Minimālā efektīvā deva jālieto pēc iespējas īsāku laiku, kāds nepieciešams simptomu mazināšanai. Ja simptomi pastiprinās vai nepāriet 3 dienu laikā, Jums jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Lielbritānija un SIA Elvim, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 120 reizes