Strepsils Menthol & Eucalyptus, 24 sūkajamās tabletes | internetaptieka.lv
Strepsils Menthol & Eucalyptus, 24 sūkajamās tabletes | internetaptieka.lv
Strepsils Menthol & Eucalyptus, 24 sūkajamās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Strepsils Menthol & Eucalyptus, 24 sūkajamās tabletes

Zīmols: Strepsils

7,30€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Strepsils MentholEucalyptus sastāvā ir divas vielas ar antiseptiskām īpašībām, ko lieto rīkles slimību ārstēšanā. šīs zāles lieto mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu mazināšanai. šo zāļu sastāvdaļām piemīt vieglas antiseptiskas īpašības, kas ļauj iznīcināt baktērijas, kas izraisa mutes dobuma un rīkles infekcijas. Sūkājot tabletes, aktīvas vielas darbojas tieši diskomforta zonā ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Strepsils MentholEucalyptus sastāvā ir divas vielas ar antiseptiskām īpašībām, ko lieto rīkles slimību ārstēšanā. šīs zāles lieto mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu mazināšanai. šo zāļu sastāvdaļām piemīt vieglas antiseptiskas īpašības, kas ļauj iznīcināt baktērijas, kas izraisa mutes dobuma un rīkles infekcijas. Sūkājot tabletes, aktīvas vielas darbojas tieši diskomforta zonā un palīdz mīkstināt un nomierināt sāpošo vietu. Tas palīdz mazināt sāpes un diskomforta sajūtu mutes dobuma un rīkles infekciju gadījumos.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvās vielas ir 2,4-dihlorbenzilspirts, amilmetakrezols un levomentols. Viena sūkājamā tablete satur 1,2 mg 2,4-dihlorbenzilspirta, 0,6 mg amilmetakrezola un 8,0 mg dabiskā vai sintētiskā levomentola .Citas sastāvdaļas ir: demineralizēta šķidrā saharoze* vai šķidrā saharoze T L T1001*, šķidrā glikoze*, vīnskābe gran 571 GDE, eikalipta eļļa, indigokarmīns BP 73 (E132). (* cietā daļa no saharozes/glikozes šķidrā sīrupa, lai iegūtu 2,6 g sūkājamo tableti) 

lietošana
Iekšķīgai lietošanai. Pieaugušiem un bērniem no 6 gadu vecuma: ik pēc 2 – 3 stundām vienai sūkājamai tabletei jāļauj lēni izkust mutē, bet ne vairāk par 8 tabletēm diennaktī. Gados vecākiem pacientiem nav nepieciešams samazināt devu. Zāles nedrīkst lietot bērni līdz 6 gadiem. Ja simptomi pasliktinās vai nepāriet 3 dienu laikā, tad konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare International, Lielbritānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 62 reizes