Systane Complete acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Systane Complete acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Systane Complete acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Systane Complete acu pilieni, 10 ml

Zīmols: Systane

17,56€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Systane™ COMPLETE ir mitrinoši acu pilieni no Alcon, kas ir ar “viss vienā” formulu. Šie acu pilieni nodrošina ilgstošu atvieglojumu, mitrināšanu un komfortu Jūsu acīm, izmantojot visu 3 slāņu (mucīna, ūdens un lipīdu) stabilizāciju asaru plēvē. Jums vairs nevajadzēs piedzīvot neērtumu vai diskomfortu, ko izraisa sausu acu sindroms. Pilieni nodrošina ...

Par produktu

Systane™ COMPLETE ir mitrinoši acu pilieni no Alcon, kas ir ar “viss vienā” formulu. Šie acu pilieni nodrošina ilgstošu atvieglojumu, mitrināšanu un komfortu Jūsu acīm, izmantojot visu 3 slāņu (mucīna, ūdens un lipīdu) stabilizāciju asaru plēvē. Jums vairs nevajadzēs piedzīvot neērtumu vai diskomfortu, ko izraisa sausu acu sindroms. Pilieni nodrošina aizsardzību pret asaru iztvaikošanos, tādējādi novēršot acs virsmas izžūšanu. Pilieni satur nano-izmēru pilienus, kas precīzi aizpilda visas trūkstošās asaru plēves daļas. Tie arī pasargās visu acs virsmu no kaitīgas apkārtējās vides ietekmes, kas var kairināt Jūsu acis.
sastāvs
Propilēnglikols, hidroksipropilguārs, minerāleļļa, dimiristoilfosfatidilglicerīns, polioksil 40 stearāts, sorbitāna tristearāts, borskābe, sorbīts, dinātrija edetāts, POLYQUAD® (polidronija hlorīds) 0,001% konservants, attīrīts ūdens.
lietošana
Pirms pilienu izmantošanas, vienmēr labi sakratiet pudelīti. Pēc tam katrā acī iepiliniet 1–2 pilienus un mirkšķiniet, lai šķīdums varētu vienmērīgi noklāt aci. Nelietojiet šos pilienus, valkājot kontaktlēcas. Tos var izmantot pirms lēcu ielikšanas vai arī pēc lēcu izņemšanas no acīm.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 73 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi