Systane Ultra mitrinoši acu pilieni bez konservantiem, 10 ml | internetaptieka.lv
Systane Ultra mitrinoši acu pilieni bez konservantiem, 10 ml | internetaptieka.lv
Systane Ultra mitrinoši acu pilieni bez konservantiem, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Systane Ultra mitrinoši acu pilieni bez konservantiem, 10 ml

13,23€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

SYSTANE ULTRA mitrinošie acu pilieni ir paredzēti lietošanai sausām acīm, lai uz laiku atvieglotu acs sausuma izraisītu dedzināšanu un kairinājumu.Mitrinošos acu pilienus var lietot, lai ieeļļotu un atkārtoti mitrinātu ikdienas valkāšanas režīma, pagarinātā valkāšanas režīma un vienreizējās silikona hidrogela un mīkstās (hidrofilās) kontaktlēcas. Acu pilieni mitrina kontaktlēcas, samazina diskomforta sajūtu ...
Vairāk par produktu

Par produktu

SYSTANE ULTRA mitrinošie acu pilieni ir paredzēti lietošanai sausām acīm, lai uz laiku atvieglotu acs sausuma izraisītu dedzināšanu un kairinājumu.Mitrinošos acu pilienus var lietot, lai ieeļļotu un atkārtoti mitrinātu ikdienas valkāšanas režīma, pagarinātā valkāšanas režīma un vienreizējās silikona hidrogela un mīkstās (hidrofilās) kontaktlēcas. Acu pilieni mitrina kontaktlēcas, samazina diskomforta sajūtu valkājot kontaktlēcas un palīdz noņemt svešķermeņus, kas var izraisīt kairinājumu un/vai diskomfortu.
sastāvs
Polietilēnglikols 400, propilēnglikols, hidroksipropilguārs, sorbīts, aminometilpropanols, borskābe, kālija hlorīds, nātrija hlorīds un attīrīts ūdens.
lietošana
Pilienus var izmantot pēc nepieciešamības visas dienas garumā. Iepilināt pilienus acīs un samirkšķiniet. Drīkst lietot kontaktlēcu nēsāšanas laikā.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 63 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi