Systane Ultra mitrinoši acu pilieni bez konservantiem, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

1 Atsauksmes

Systane Ultra mitrinoši acu pilieni bez konservantiem, 10 ml

Zīmols: Systane

14,22€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

SYSTANE ULTRA mitrinošie acu pilieni ir paredzēti lietošanai sausām acīm, lai uz laiku atvieglotu acs sausuma izraisītu dedzināšanu un kairinājumu.Mitrinošos acu pilienus var lietot, lai ieeļļotu un atkārtoti mitrinātu ikdienas valkāšanas režīma, pagarinātā valkāšanas režīma un vienreizējās silikona hidrogela un mīkstās (hidrofilās) kontaktlēcas. Acu pilieni mitrina kontaktlēcas, samazina diskomforta sajūtu ...

Par produktu

SYSTANE ULTRA mitrinošie acu pilieni ir paredzēti lietošanai sausām acīm, lai uz laiku atvieglotu acs sausuma izraisītu dedzināšanu un kairinājumu.Mitrinošos acu pilienus var lietot, lai ieeļļotu un atkārtoti mitrinātu ikdienas valkāšanas režīma, pagarinātā valkāšanas režīma un vienreizējās silikona hidrogela un mīkstās (hidrofilās) kontaktlēcas. Acu pilieni mitrina kontaktlēcas, samazina diskomforta sajūtu valkājot kontaktlēcas un palīdz noņemt svešķermeņus, kas var izraisīt kairinājumu un/vai diskomfortu.

sastāvs

Polietilēnglikols 400, propilēnglikols, hidroksipropilguārs, sorbīts, aminometilpropanols, borskābe, kālija hlorīds, nātrija hlorīds un attīrīts ūdens.

lietošana
Pilienus var izmantot pēc nepieciešamības visas dienas garumā. Iepilināt pilienus acīs un samirkšķiniet. Drīkst lietot kontaktlēcu nēsāšanas laikā.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 58 reizes

5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Daiga Ilmere

16.09.2023