-20%
TecnoFer Bambini pilieni bērniem, 30 ml | internetaptieka.lv
TecnoFer Bambini pilieni bērniem, 30 ml | internetaptieka.lv
TecnoFer Bambini pilieni bērniem, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

TecnoFer Bambini pilieni bērniem, 30 ml

14,95€ 11,96€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

TecnoFer bērniem, 30 ml TecnoFER palīdz nodrošināt un uzturēt optimālu dzelzs līmeni organismā, ja tā netiek pietiekami uzņemta ar uzturu un paaugstinātas nepieciešamības gadījumā. Tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina maksimālu bioloģisko pieejamību, kā arī augstu kuņģa un zarnu trakta panesību. Jaunākās paaudzes dzelzs: Vairāk nekā trīsreiz efektīvāka dzelzs uzsūkšanās Nekādu ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

TecnoFer bērniem, 30 ml TecnoFER palīdz nodrošināt un uzturēt optimālu dzelzs līmeni organismā, ja tā netiek pietiekami uzņemta ar uzturu un paaugstinātas nepieciešamības gadījumā. Tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina maksimālu bioloģisko pieejamību, kā arī augstu kuņģa un zarnu trakta panesību. Jaunākās paaudzes dzelzs: Vairāk nekā trīsreiz efektīvāka dzelzs uzsūkšanās Nekādu blakusparādību, kas ietekmētu gremošanas traktu (brīvais dzelzs jons, kas potenciāli var izraisīt kuņģa gļotādas iekaisuma procesu, TECNOFER preparātā nekad nenonāk tiešā saskarē ar kuņģa un zarnu trakta gļotādu) Uzņemtā pārtika neietekmē uzsūkšanās spēju (tas ļauj preparātu lietot neatkarīgi no ēdienreizēm). Dzelzs deficīta anēmija bērniem no dzimšanas līdz 12 gadu vecumam.

sastāvs

5 mg dzelzs bisglicināta helāta/30ml.1 pilienā ir 0,25 mg dzelzs.1 ml (20 pilieni) ir 5mg dzelzs. 

lietošana
Bērniem, kas nav sasnieguši 1 gada vecumu - 3 pilieni/kg dienā, maksimālā dienas deva 30 pilieni,Bērniem no 1 līdz 3 gadiem - 2 pilieni/kg dienā, maksimālā dienas deva 30 pilieni.Bērniem no 4 līdz 10 gadiem - 2 ml (40 pilieni), maksimālā dienas deva 40 pilieni. 
ražotājs

S.I.I.T. H.F.S. LIQUID SRL, Itālija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 185 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi