Tena Cimdi mazgāšanai, 175 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

TENA Cimdi mazgāšanai, 175 gb.

Zīmols: TENA
17,66€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

TENA ProSkin Wash Gloves mazgāšanas cimds ir ideāli piemērots ikdienas ķermeņa tīrīšanas procedūrai. Parocīgais tīrīšanas cimds ietver bezlateksa plastmasas oderi, kas garantē papildu personisko higiēnu. Parocīgais vienreizlietojamais mazgāšanas cimds nodrošina higiēnisku tīrīšanu, pilnībā pārklājot roku, tomēr vienlaicīgi garantējot stingru tvērienu. Izgatavots no izturīgiem, tomēr īpaši mīkstiem materiāliem – jutīgas ādas ...

Vairāk par produktu

Par produktu

TENA ProSkin Wash Gloves mazgāšanas cimds ir ideāli piemērots ikdienas ķermeņa tīrīšanas procedūrai. Parocīgais tīrīšanas cimds ietver bezlateksa plastmasas oderi, kas garantē papildu personisko higiēnu. Parocīgais vienreizlietojamais mazgāšanas cimds nodrošina higiēnisku tīrīšanu, pilnībā pārklājot roku, tomēr vienlaicīgi garantējot stingru tvērienu. Izgatavots no izturīgiem, tomēr īpaši mīkstiem materiāliem – jutīgas ādas aprūpei. Lietojiet ar TENA mazgāšanas krēmu vai mazgāšanas putām. Ideāli piemērots ikdienas izmantošanai, lai nodrošinātu tīru un veselīgu ādu.
• Dermatoloģiski pārbaudīti
• Ādas veselības alianses marķējums
• Universāla sausā drāna

sastāvs

TENA mazgāšanas cimdi sastāv no celulozes, ar neaustu materiālu, kas pastiprināts ar mīkstajām viskozes šķiedrām. Ar plastmasas oderi - polietilēna plēvi un bez viskozes šķiedrām.

lietošana
Lietojams kopā ar TENA Wash Cream ProSkin mazgāšanas krēmu vai TENA Wash Mousse attīrošajām putām. Cimdu saslapināt ar ūdeni un uzklāt mazgāšanas krēmu vai putas. Notīrīt visas ķermeņa daļas. Lai samazinātu izgulējumu risku, ar apļveida kustībām ieteicams veikt vieglu masāžu, mainot pozīciju. Izmantojamas abas cimda puses.
ražotājs

Essity

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 61 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi