Tena Pants Extra XL, 12 gb. | internetaptieka.lv
TENA Pants Extra XL biksītes, 12 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

TENA Pants Extra XL biksītes, 12 gb.

Zīmols: TENA
14,85€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

TENA Pants Extra ir mīkstas un ērtas biksītes sievietēm un vīriešiem, kas cieš no urīna nesaturēšanas, piemērotas lietošanai gan dienā, gan naktī.
Vairāk par produktu

Par produktu

TENA ProSkin Pants Extra XL (paredzētas lietotājam ar gurnu apkārtmēru no 120 līdz 160 cm) biksītes ir mīkstas un ērtas urīna nesaturēšanas gadījumiem sievietēm un vīriešiem, valkāšanai gan dienā, gan naktī. Atšķirībā no parastajām pieaugušo autiņbiksēm TENA ProSkin biksīšu izgatavošanā ir izmantotas mitrumu uzsūcošās tehnoloģijas, kas nodrošina sausuma sajūtu, aizsardzību pret noplūdēm un nepatīkamo aromātu novēršanu. Pateicoties FeelDry Advanced™ slānim, šķidrums no virsējās kārtas ātri uzsūcas, un īpaši absorbējošais iekšējais slānis uzreiz notur pat lielu urīna daudzumu, neļaujot ādai nonākt saskarē ar mitrumu un saudzējot ādu. Šīs vienreiz lietojamās biksītes ir izgatavotas no audumam līdzīgiem elpojošiem materiāliem ar izcilu uzsūktspēju, tās ir uzvelkamas tāpat kā parastā apakšveļa, tāpēc šis izstrādājums veicina neatkarīgu un aktīvu ikdienas dzīvi. TENA ProSkin biksītēm ir dažādas uzsūktspējas pakāpes un plašs izmēru klāsts. Trīskārša aizsardzība ādas saudzēšanai, FeelDry Advanced™, elastīgi, pieguloši materiāli.

lietošana
Lietot TENA Pants ir tikpat vienkārši, kā ierastu apakšveļu. Var lietot kā dienā, tā arī naktī. Noņemt izstrādājumu var vienkārši, noplēšot sānu vīles
ražotājs

SCA Hygiene prod., Slovākija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 37 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi