Tena Pants Normal XL biksītes, 15 gb. | internetaptieka.lv
Tena Pants Normal XL biksītes, 15 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

TENA Pants Normal XL biksītes, 15 gb.

12,00€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Tena Pants Normal XL biksītes, 15 gab. 120-160 cmKvalitatīva vienreiz lietojamā uzsūcoša apakšveļa sociāli aktīviem cilvēkiem un cilvēkiem, kuri spēj apmeklēt tualeti bez aprūpētāja palīdzības. Biksītes ir paredzētas aizsardzībai vidēju līdz smagu urīna noplūžu gadījumos. TENA Pants Normal biksītes tagad ir vēl ērtākas un vēl nemanāmākas zem apģērba, pateicoties tehnoloģijai ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Tena Pants Normal XL biksītes, 15 gab. 120-160 cmKvalitatīva vienreiz lietojamā uzsūcoša apakšveļa sociāli aktīviem cilvēkiem un cilvēkiem, kuri spēj apmeklēt tualeti bez aprūpētāja palīdzības. Biksītes ir paredzētas aizsardzībai vidēju līdz smagu urīna noplūžu gadījumos. TENA Pants Normal biksītes tagad ir vēl ērtākas un vēl nemanāmākas zem apģērba, pateicoties tehnoloģijai Innovative SmartDesign! Mikro daļiņas ar augstu uzsūktspēju atrodas tieši nepieciešamajā izstrādājuma daļā, līdz ar to biksītes izcili pieguļ augumam. Tā ir vēl drošāka un patīkamāka aizsardzība. Biksītes ir viegli uzvilkt un novilkt. Tās sniedz izcilu sausuma sajūtu. Ķermeņa aprisēm pielāgotas TENA Pants biksītes Odour Neutralizer tehnoloģija amonjaka aromāta novēršanai Mitruma indikators norāda, kad biksītes jāmaina.

lietošana
Lietot TENA Pants ir tikpat vienkārši, kā ierastu apakšveļu. Var lietot kā dienā, tā arī naktī. Noņemt izstrādājumu var vienkārši, noplēšot sānu vīles.Iecienītās priekšrocībasElpojošs,  mīksts un elastīgs materiāls ir patīkams ādai.Izvēlies TENA Pants un dzīvo tā, kā vēlies! 
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 59 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi