Thea Thealoz Duo acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Thea Thealoz Duo acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Thea Thealoz Duo acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

1 Atsauksmes

Thea Thealoz Duo acu pilieni, 10 ml

Zīmols: Thea
14,81€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Thea Thealoz Duo acu pilieni, 10 ml Thealoz Duo - vidēji smagas līdz smaga sausās acs sindroma terapijai un kontaktlēcu lietotājiem. Jaunas paaudzes mitrinošie pilieni, sausām, apsārtušām un nogurušām acīm. Thealoz Duo ne tikai mitrina, bet arī stabilizē un aizsargā šūnu membrānu. Aktīvās sastāvdaļas ir nātrija hialuronāts un trehaloze, kas ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Thea Thealoz Duo acu pilieni, 10 ml Thealoz Duo - vidēji smagas līdz smaga sausās acs sindroma terapijai un kontaktlēcu lietotājiem. Jaunas paaudzes mitrinošie pilieni, sausām, apsārtušām un nogurušām acīm. Thealoz Duo ne tikai mitrina, bet arī stabilizē un aizsargā šūnu membrānu. Aktīvās sastāvdaļas ir nātrija hialuronāts un trehaloze, kas aizsargā un stabilizē šūnas membrānu, atjauno olbaltumvielu izmaiņas un tauku šķelšanu. Hipotonisks un pH neitrāls. Var lietot kontaktlēcu nēsāšanas laikā. Nesatur konservantus. Iepakots ABAK sistēmas 10 ml pudelē. Derīgs 3 mēnešus pēc pirmās atvēršanas.
lietošana
1 piliens katrā acī no 4 līdz 6 reizēm dienā.  
ražotājs

Laboratoires Thea

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 208 reizes

5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Александр

23.12.2022

Идеально подходит для уставших глаз после рабочего дня за компьютером. Снимает усталость, увлажняет и успокаивает. Подходит для длительного использования. Лучший продукт на данный момент на латвийском рынке по моему мнению.