Theraflu ND pulveris bez miega efekta, 6 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Theraflu ND pulveris bez miega efekta, 6 paciņas

Zīmols: Theraflu

Drīz būs

Theraflu ND pulveris bez miega efekta, 6 paciņas Theraflu ND sastāvā ir trīs aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas uz saaukstēšanās un gripas simptomiem: paracetamols ir pretsāpju (analgētiskais līdzeklis) un drudža mazinātājs (samazina temperatūru, kad Jums ir drudzis) pseidoefedrīna hidrohlorīds ir deguna un deguna blakusdobumu tūsku mazinošs līdzeklis. Tas atvieglo spiedienu, ko ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Theraflu ND pulveris bez miega efekta, 6 paciņas Theraflu ND sastāvā ir trīs aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas uz saaukstēšanās un gripas simptomiem: paracetamols ir pretsāpju (analgētiskais līdzeklis) un drudža mazinātājs (samazina temperatūru, kad Jums ir drudzis) pseidoefedrīna hidrohlorīds ir deguna un deguna blakusdobumu tūsku mazinošs līdzeklis. Tas atvieglo spiedienu, ko rada aizlikts deguns un deguna blakusdobumi dekstrometorfāna hidrobromīds ir klepus nomācējs Theraflu ND lieto tādu saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai kā: sāpes drudzis deguna un deguna blakusdobumu aizlikums klepus.
sastāvs
Aktīvās vielas: Paracetamols, pseidoefedrīna hidrohlorīds un dekstrometorfāna hidrobromīds. Katra paciņa satur 60 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda, 30 mg dekstrometorfāna hidrobromīda  un 1000 mg paracetamola. 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijāvai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis.Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Pieaugušajiem un pusaudžiem no 16 gadiem un vecākiem:pa 1 paciņai ik pēc 6 stundām pēc nepieciešamības. Nelietojiet vairāk kā 4 paciņas 24 stundu laikā.Theraflu ND paredzēts lietošanai pēc nepieciešamības kopā ar Theraflu NT, lai 24 stundas diennaktī nodrošinātu saaukstēšanās un gripas simptomu atvieglošanu. Theraflu ND lietojams dienas laikā. Theraflu NT lietojams nakts laikā, kā norādīts, lai atvieglotu simptomus, kad Jūs guļat.Lietojot abus vai vienu no šīm zālēm Theraflu ND vai Theraflu NT, kopējā deva nedrīkst pārsniegt 4 paciņas 24 stundu laikā, bet kopējais ārstēšanās ilgums – 5 dienas. Pastāstiet savam ārstam, ja simptomi saglabājas pēc 3 dienām vai pasliktinās, vai, ja drudzis ilgst vairāk nekā 3 dienas. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 135 reizes