Thrombo ASS 50 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Thrombo ASS 50 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Thrombo ASS 50 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Thrombo ASS 50 mg, 100 tabletes

Zīmols: Thrombo ASS

4,16€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Thrombo ASS 50 mg, 100 tabletes Acetilsalicilskābei, Thrombo ASS 50 mg aktīvajai vielai, piemīt antitrombotiskas īpašības, un tāpēc tā mazina asins recekļu rašanās iespējamību. Zarnās šķīstošo tablešu zāļu forma mazina ar kuņģi saistīto nevēlamo blakusparādību risku. Kādam nolūkam Thrombo ASS 50 mg zarnās šķīstošās tabletes lieto: Miokarda infarkta riska mazināšana ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 15. aprīlī

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Thrombo ASS 50 mg, 100 tabletes Acetilsalicilskābei, Thrombo ASS 50 mg aktīvajai vielai, piemīt antitrombotiskas īpašības, un tāpēc tā mazina asins recekļu rašanās iespējamību. Zarnās šķīstošo tablešu zāļu forma mazina ar kuņģi saistīto nevēlamo blakusparādību risku. Kādam nolūkam Thrombo ASS 50 mg zarnās šķīstošās tabletes lieto: Miokarda infarkta riska mazināšana pacientiem ar stenokardiju. Recidīvu profilakse pēc miokarda infarkta. Trombozes profilakse pēc asinsvadu operācijām, piemēram, pēc aortokoronārās šuntēšanas operācijas. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta sekundārā profilakse.
sastāvs
Aktīvās vielas: Thrombo ASS 50 mg viena zarnās šķīstošā tablete satur 50 mg acetilsalicilskābes. 
lietošana
Thrombo ASS 50 mg tablete jānorij vesela kopā ar nedaudz šķidruma. Šīs tabletes nav domātas dalīt, tablešu dalīšana bojās tablešu zarnās šķīstošo apvalku.Ja nav izrakstīts citādi, ievērojiet precīzi sekojošu dozēšanas shēmu: Pieaugušajiem Acetilsalicilskābes devas no 30 līdz 300 mg paredzētas:miokarda infarkta riska mazināšanai pacientiem ar stenokardiju; miokarda infarkta recidīvu profilaksē; pārejošu išēmisku lēkmju un insulta sekundārā profilaksē.Trombozes profilaksē pēc asinsvadu ķirurģijas, piemēram, aortokoronārās šuntēšanas gadījumā, rekomendē 50 līdz 300 mg acetilsalicilskābes vienu reizi dienā. 
ražotājs

G.L. Pharma GmbH, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 140 reizes