Thrombo ASS 75 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Thrombo ASS 75 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Thrombo ASS 75 mg, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Thrombo ASS 75 mg, 100 tabletes

Zīmols: Thrombo ASS

4,44€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Thrombo ASS 75 mg, 100 tabletes Acetilsalicilskābei (ASA), Thrombo ASS aktīvajai vielai, piemīt antitrombotiskas īpašības, un tāpēc tā mazina asins recekļu rašanās iespējamību. Zarnās šķīstošo apvalkoto tablešu lietošana samazina acetilsalicilskābes kuņģa blakusparādību attīstību. Thrombo ASS zarnās šķīstošās tabletes lieto: miokarda infarkta riska mazināšanai pacientiem ar stenokardiju recidīvu profilaksei pēc miokarda ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Thrombo ASS 75 mg, 100 tabletes Acetilsalicilskābei (ASA), Thrombo ASS aktīvajai vielai, piemīt antitrombotiskas īpašības, un tāpēc tā mazina asins recekļu rašanās iespējamību. Zarnās šķīstošo apvalkoto tablešu lietošana samazina acetilsalicilskābes kuņģa blakusparādību attīstību. Thrombo ASS zarnās šķīstošās tabletes lieto: miokarda infarkta riska mazināšanai pacientiem ar stenokardiju recidīvu profilaksei pēc miokarda infarkta trombozes profilaksei pēc asinsvadu operācijām, piemēram, pēc aortokoronārās šuntēšanas operācijas pārejošu išēmisku lēkmju un insulta sekundārā profilaksei.
sastāvs
Aktīvās vielas: Acetilsalicilskābe (Acidum acetylsalicylicum). Viena zarnās šķīstošā tablete satur 75 mg acetilsalicilskābes. 
lietošana
Zarnās šķīstošā tablete jānorij vesela kopā ar nedaudz šķidruma, kopā ar pārtiku vai bez tās, vienā un tajā pašā laikā katru dienu. Šīs tabletes nav domātas dalīt, tablešu dalīšana bojās tablešu zarnās šķīstošo apvalku. Vienmēr lietojiet Thrombo ASS tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ārsts piemēros Jūsu ārstēšanai nepieciešamo devu atkarībā no Jūsu saslimšanas nopietnības un vajadzībām. Individuālai dozēšanai pieejami dažādi Thrombo ASS stiprumi: 50 mg, 75 mg un 100 mg. Pieaugušie - Ja vien Jūsu ārsts nav nozīmējis citādāk, parastās devas ir: miokarda infarkta riska mazināšana pacientiem ar stenokardiju: pa 75 līdz 300 mg acetilsalicilskābes vienu reizi dienā. Recidīvu profilakse pēc miokarda infarkta: pa 75 līdz 300 mg acetilsalicilskābes vienu reizi dienā. Trombozes profilakse pēc asinsvadu operācijām, piemēram, pēc aortokoronārās šuntēšanas operācijas: pa75 līdz 300 mg acetilsalicilskābes vienu reizi dienā. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta sekundārā profilakse: pa 50 līdz 300 mg acetilsalicilskābes vienu reizi dienā. Lietošana bērniem - zāles, kuras satur aspirīnu neiesaka lietot bērniem un pusaudžiem līdz 12 gadu vecumam, ja vien to nav rekomendējis ārsts. 
ražotājs

G.L. Pharma GmbH, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 109 reizes