TICKLESS CAT ultraskaņas ierīce pret blusām un ērcēm kaķiem, melna (USB), 1 gb. | internetaptieka.lv
TICKLESS CAT ultraskaņas ierīce pret blusām un ērcēm kaķiem, melna (USB), 1 gb. | internetaptieka.lv
TICKLESS CAT ultraskaņas ierīce pret blusām un ērcēm kaķiem, melna (USB), 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

TICKLESS CAT ultraskaņas ierīce pret blusām un ērcēm kaķiem, melna (USB), 1 gb.

Zīmols: Tickless

46,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

TICKLESS Cat – jaunās paaudzes aizsardzība pret blusām un ērcēm. Jaudīgāka, efektīvāka un mazāka ultraskaņas ierīce parazītkukaiņu atbaidīšanai.

VETERINĀRAIS PRODUKTS

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Augstākās kvalitātes ierīce kaķiem, kas nodrošina vispusīgu aizsardzību. Turklāt šī ierīce ir atkārtoti uzlādējama, tādēļ jūs varēsiet aizsargāt savu mīluli vēl ilgāk. Droša, eleganta, efektīva – vienkārši neaizvietojama. Kā tā darbojas? – Ierīce TICKLESS izstaro tik zemas frekvences ultraskaņu, ka tā nav dzirdama cilvēkiem vai mājdzīvniekiem, taču dezorientē ērces un blusas. Ierīce darbojas bez bīstamām ķīmiskām vielām, tādēļ to var droši izmantot gan cilvēku, gan mājdzīvnieku aizsardzībai. Darbības rādiuss: 3 metri. Produkta iezīmes – Uzlādējams litija jonu un polimēra akumulators ar mikro USB lādētāju (vads ietilpst komplektācijā). Ierīce ir izturīga pret normāliem laikapstākļiem (IP31). Sevišķi drošs piestiprināšanas mehānisms. Nakts apgaismojuma funkcija (balta vai rozā ierīce). Izmēri - platums: 16,5 mm x augstums: 15,6 mm x garums: 38 mm. 

lietošana
Pārliecinieties, ka jūsu mājdzīvniekam nav parazītkukaiņu. Visādiem gadījumiem izmazgājiet un pārbaudiet mājdzīvnieku. Noņemiet dzīvniekam kakla siksnu.1. Izņemiet no kastes silikona gumiju: mazākā būs piemērota 10-15 mm kakla siksnai, bet lielākā – 15-20 mm kakla siksnai. (Ja kakla siksna ir vēl platāka, izvēlieties TICKLESS Pet ierīci.)2. Ievietojiet gumiju vienā no ierīces sānu spraugām un ieveriet to.3. Aplieciet gumiju, kas ievērta ierīcē, ap kakla siksnu un ievietojiet gumijas brīvo galu ierīce otrā sānu spraugā. Pārbaudiet, vai gumija ir stingri ievērta.4. Gumijas cilpai ir cieši jāaptver ierīce un kakla siksna, lai ierīce būtu stingri piestiprināta. Ja TICKLESS ierīce ir pareizi piestiprināta, tā stingri turas pie kakla siksnas.Aktivizējiet ierīci: nospiediet un turiet pogu 2-3 sekundes, līdz iedegas sarkanais gaismas indikators. Nakts apgaismojuma funkcija (baltā vai rozā ierīce) – ierīces darbības laikā nospiediet un turiet pogu 2-3 sekundes. Nakts apgaismojuma periodiska mirgošana ļauj saskatīt jūsu mājdzīvnieku pat tumsā. Lai izslēgtu, vēlreiz nospiediet un turiet pogu 2-3 sekundes. Uzlādēšanas – Pārbaudiet ierīces uzlādes līmeni, vienu reizi īsi nospiežot pogu – četri sarkanās gaismas indikatora signāli nozīmē, ka ierīce darbojas pareizi. Kad ierīces akumulators sasniedz kritisku uzlādes līmeni, ierīce izslēdzas – pēc uzlādes ierīce ir vēlreiz jāaktivizē. Uzlādējiet ierīci ar komplektācijā pieejamo mikro USB vadu. Uzlādēšanas laikā mirgo zaļais gaismas indikators. Lai pilnībā uzlādētu ierīci, uzlādējiet to 4 stundas. Ierīci atvienojot no vada, zaļais gaismas indikators izslēdzas. Pēc pilnās uzlādes ierīce darbosies aptuveni 20 dienas. Tehniskas kļūmes gadījumā, uzrādot čeku, spēkā ir 12 mēnešu garantija. Papildu informācija: www.TICKLESS.com

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 45 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi