Traumeel S, 50 tabletes | internetaptieka.lv
Traumeel S, 50 tabletes | internetaptieka.lv
Traumeel S, 50 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Traumeel S, 50 tabletes

7,99€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Traumeel S, 50 tabletes Traumeel S ir homeopātisks zāļu preparāts, ko lieto traumu ārstēšanā, piemēram, šādos gadījumos sastiepumi izmežģījumi sasitumi asinsizplūdumi un asinsizplūdumi locītavās lūzumi pēcoperācijas un posttraumatiska tūska un mīksto audu pietūkums iekaisuma procesi un deģeneratīvi procesi, kas saistīti ar dažādu orgānu un audu iekaisumu, sevišķi balsta un kustību ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Traumeel S, 50 tabletes Traumeel S ir homeopātisks zāļu preparāts, ko lieto traumu ārstēšanā, piemēram, šādos gadījumos sastiepumi izmežģījumi sasitumi asinsizplūdumi un asinsizplūdumi locītavās lūzumi pēcoperācijas un posttraumatiska tūska un mīksto audu pietūkums iekaisuma procesi un deģeneratīvi procesi, kas saistīti ar dažādu orgānu un audu iekaisumu, sevišķi balsta un kustību sistēmā (tendovaginīts, stiloidīts, epikondilīts, bursīts, skapulohumerāls periartrīts) gūžas, ceļa un sīko locītavu artroze akūts smadzeņu satricinājums.
sastāvs
Aktīvās vielas: Arnica montana, Calendula officinalis, Hamamelis virginiana, Achillea millefolium, Atropa belladonna, Aconitum napellus, Mercurius solubilis Hahnemanni, Hepar sulfuris, Chamomilla recutita, Symphytum officinale, Bellis perennis, Echinacea, Echinacea purpurea, Hypericum perforatum. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Traumeel S tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Parasti lieto pa 1 tabletei 3 reizes dienā, izšķīdinot tableti mutē.Nav pietiekošas pieredzes par lietošanu bērniem līdz 12 gadu vecumam, tādēļ lietot tikai pēcārsta konsultācijas.
ražotājs

Biologische Heilmittel Heel GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 134 reizes