Traumeel S ziede, 50 g | internetaptieka.lv
Traumeel S ziede, 50 g | internetaptieka.lv
Traumeel S ziede, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Traumeel S ziede, 50 g

10,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Traumeel S ziede, 50 g Lieto kad ir: jebkura veida ievainojumi (sportā, nelaimes gadījumā), piemēram sastiepums, izmežģījums, sasitums, asinsizplūdums zem ādas un locītavās, kaulu lūzums, utt. iekaisums un ar iekaisumu saistīti deģeneratīvi procesi dažādos orgānos un audos (piemēram, parodontīts, zobu smaganu somiņas sastrutojums, parodontoze), arī balsta un kustību aparātā (tendovaginīts ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Traumeel S ziede, 50 g Lieto kad ir: jebkura veida ievainojumi (sportā, nelaimes gadījumā), piemēram sastiepums, izmežģījums, sasitums, asinsizplūdums zem ādas un locītavās, kaulu lūzums, utt. iekaisums un ar iekaisumu saistīti deģeneratīvi procesi dažādos orgānos un audos (piemēram, parodontīts, zobu smaganu somiņas sastrutojums, parodontoze), arī balsta un kustību aparātā (tendovaginīts, bursīts, epikondilīts, pleca-lāpstiņas periartrīts) gūžas, ceļgala un mazo locītavu artrozes.
sastāvs
Aktīvās vielas: 100 g satur: Arnica montana D3 1,5 g, Calendula officinalis D0 0,45 g, Hamamelis virginiana D0 0,45 g, Echinacea D0 0,15 g, Echinacea purpurea D0 0,15 g, Chamomilla recutita D0 0,15 g, Symphytum officinale D4 0,1 g, Bellis perennis D0 0,1 g, Hypericum perforatum D6 0,09 g, Achillea millefolium D0 0,09 g, Aconitum napellus D1 0,05 g, Atropa belladonna D1 0,05 g, Mercurius solubilis Hahnemanni D6 0,04 g, Hepar sulfuris D6 0,025 g
lietošana
Vienmēr lietojiet Traumeel S tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ja nav norādīts savādāk, standarta deva: Pieaugušiem (un bērniem >12 gadiem): lietot 2x dienā, vai biežāk, ja nepieciešams. Bērniem: 0-2 lietot 2x dienā, vai biežāk, ja nepieciešams; 2-6 lietot 2x dienā, vai biežāk, ja nepieciešams; 6-12 lietot 2x dienā, vai biežāk, ja nepieciešams. Uzziest plānā slānī bojātai vietai. Apziesto vietu (nobrāztas brūces) var apsaitēt.Traumeel S ziedi nelietot uz plašas ķermeņa virsmas, uz ilgāku laiku, vai tieši uz atklātām brūcēm. 
ražotājs

Biologische Heilmittel Heel GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 187 reizes