Troxevasin 2% gels, 100 g | internetaptieka.lv
Troxevasin 2% gels, 100 g | internetaptieka.lv
Troxevasin 2% gels, 100 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Troxevasin 2% gels, 100 g

Zīmols: Troxevasin

14,44€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Troxevasin 2% gels, 100 g Troxevasin gela aktīvā viela ir trokserutīns. Tas nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina to palielināto caurlaidību. Trokserutīnam piemīt pretiekaisuma iedarbība uz audiem ap asinsvadiem, tādejādi tas samazina tūsku un uzlabo audu trofiku dažādos patoloģiskos procesos, kas saistīti ar vēnu mazspēju. Troxevasin gelu lieto: simptomātiskai vēnu mazspējas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Troxevasin 2% gels, 100 g Troxevasin gela aktīvā viela ir trokserutīns. Tas nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina to palielināto caurlaidību. Trokserutīnam piemīt pretiekaisuma iedarbība uz audiem ap asinsvadiem, tādejādi tas samazina tūsku un uzlabo audu trofiku dažādos patoloģiskos procesos, kas saistīti ar vēnu mazspēju. Troxevasin gelu lieto: simptomātiskai vēnu mazspējas varikozes (paplašinātas vēnas) un prevarikozes sindroma virspusēja tromboflebīta (vēnu iekaisums, kas saistīts ar trombu veidošanos) flebīta (vēnu iekaisums) pēcflebīta stāvokļa muskuļu krampju un visaptverošai hemoroīdu slimības ārstēšanai Ja Jūs pēc 7 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 g gela satur 20 mg trokserutīna. 
lietošana
Tikai lietošanai uz ādas! Troxevasin gelu jālieto divas reizes dienā (no rīta un vakarā). Gelu ierīvē ar vieglām masāžas kustībām līdz gels pilnībā uzsūcies. Nepieciešamības gadījumā gelu var lietot zem cieša vai elastīga pārsēja. Smagākos gadījumos ieteicama kombinēta terapija ar Troxevasin kapsulām. Troxevasin gels neatstāj nepatīkamu smaržu vai taukainus pleķus uz apakšveļas. Ja Jums liekas, ka Troxevasin iedarbība ir par stipru vai par vāju, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

Balkanpharma – Troyan AD, Bulgārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 212 reizes