Troxevasin 300 mg, 50 kapsulas | internetaptieka.lv
Troxevasin 300 mg, 50 kapsulas | internetaptieka.lv
Troxevasin 300 mg, 50 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Troxevasin 300 mg, 50 kapsulas

Zīmols: Troxevasin

14,59€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Troxevasin 300 mg, 50 kapsulas Troxevasin kapsulu aktīvā viela ir trokserutīns. Trokserutīns nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina to palielināto caurlaidību. Trokserutīnam piemīt pretiekaisuma iedarbība uz audiem ap asinsvadiem. Tādejādi šīs zāles samazina tūsku un uzlabo barības vielu uzsūkšanos asinsvados dažādu patoloģisku izmaiņu gadījumā, kas saistīti ar vēnu mazspēju. Troxevasin kapsulas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Troxevasin 300 mg, 50 kapsulas Troxevasin kapsulu aktīvā viela ir trokserutīns. Trokserutīns nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina to palielināto caurlaidību. Trokserutīnam piemīt pretiekaisuma iedarbība uz audiem ap asinsvadiem. Tādejādi šīs zāles samazina tūsku un uzlabo barības vielu uzsūkšanos asinsvados dažādu patoloģisku izmaiņu gadījumā, kas saistīti ar vēnu mazspēju. Troxevasin kapsulas lieto tūskas un simptomu, kas saistīti ar hronisku vēnu nepietiekamību (HVN) (nogurums, smaguma sajūta, tūska un sāpes kājās, parestēzija (tirpšanas sajūta) un nemierīgo kāju sindroms), atvieglošanai. Ja Jūs pēc 6 - 7 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: trokserutīns. Viena kapsula satur 300 mg trokserutīna.Citas sastāvdaļas ir magnija stearāts, laktozes monohidrāts, krāsvielas (saulrieta dzeltenais (E110), hinolīna dzeltenais (E104) un titāna dioksīds (E171)) un želatīns. 
lietošana
Parastā deva terapijas sākumā ir 1 kapsula 2 reizes dienā (600 mg) ar vienādiem starplaikiem starp devu lietošanas reizēm. Terapija ar šo devu jāturpina līdz pilnībā izzūd simptomi un tūska, parasti tas notiek 2 nedēļu laikā.Uzturošā dienas deva ir 1 kapsula (300 mg) dienā: 2 – 4 nedēļas ilgi.Maksimālā dienas deva ir 1500 mg.Tā kā kapsulu lietošana var izraisīt dispeptiskus simptomus (nepatīkamas sajūtas vēderā, slikta dūša, vemšana un caureja), tās jālieto ēdienreižu laikā. 
ražotājs

Balkanpharma-Razgrad AD, 68 Aprilsko vastanie Blvd., 7200 Razgrad, Bulgārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 104 reizes