UniTears acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
UniTears acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
UniTears acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

UniTears acu pilieni, 10 ml

7,43€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

UniTears acu pilieni, 10 ml. UNItears bez konservantiem ir acu pilieni, šķīdums, kas satur hipromelozi un dekspantenolu. Tam ir aizsargājoša, epitēlijšūnas atjaunojoša un mitrinoša iedarbība. Hipromeloze veido īslaicīgu aizsargājošu slāni uz acs radzenes virsmas, mitrina acs virsmu un aizvieto asaras to nepietiekamas veidošanās gadījumā; novērš "acs sausuma" sajūtu. Tā arī ...
Vairāk par produktu

Par produktu

UniTears acu pilieni, 10 ml. UNItears bez konservantiem ir acu pilieni, šķīdums, kas satur hipromelozi un dekspantenolu. Tam ir aizsargājoša, epitēlijšūnas atjaunojoša un mitrinoša iedarbība. Hipromeloze veido īslaicīgu aizsargājošu slāni uz acs radzenes virsmas, mitrina acs virsmu un aizvieto asaras to nepietiekamas veidošanās gadījumā; novērš "acs sausuma" sajūtu. Tā arī novērš vieglu neinfekciozu acu kairinājumu. Dekspantenols (B grupas vitamīns) palīdz atjaunot šūnas uz radzenes virsmas (epitēlijšūnas). UNItears bez konservantiem ir teicami piemērots kontaktlēcu valkātājiem un cilvēkiem ar jutīgām acīm. UNItears bez konservantiem nodrošina ilgstošu uzlabojumu: ja ir samazināta asaru veidošanās sausas acs sindroma gadījumā (keratoconjunctivitis sicca) traumu un radzenes erozijas gadījumā ja konjunktīvas maisiņā iekļūst nelieli svešķermeņi pēc acu operācijas ja ir jušanas diskomforts (dedzināšana, nieze, sajūta, ka acī ir svešķermenis), šie simptomi var būt saistīti ar ārējiem faktoriem (piem. , gaisa kondicionēšana, vējš, piesārņojums, dūmi, putekļi) palielinātas acu slodzes gadījumā (ja ilgstoši jāstrādā pie datora) un ja ir redzes traucējumi dienas laikā, lietojot kontaktlēcas UNItears bez konservantiem var lietot pieaugušie, pusaudži un bērni.
lietošana
Ieteicamā deva ir viens piliens katrā acī 2–3 reizes dienā. Tomēr, ja nepieciešams, var lietot pa 1 pilienam katru stundu. UNItears bez konservantiem var lietot kontaktlēcu nēsāšanas laikā. 
ražotājs

UNIMED PHARMA spol. s.r.o., Slovākija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 112 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi