Vagisan mitrinošs krēms, 50 g | internetaptieka.lv
Vagisan mitrinošs krēms, 50 g | internetaptieka.lv
Vagisan mitrinošs krēms, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Vagisan mitrinošs krēms, 50 g

Zīmols: Vagisan

16,46€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Vagisan mitrinošs krēms, 50 g Intīmgels ārējiem un iekšējiem dzimumorgāniem. Problēma, kas skar gandrīz katru sievieti, un ne tikai menopauzes periodā. Maksts sausums var būt izjūtams: menopauzes laikā, ko veicina hormona estrogēna samazināšanās; pēc dzemdībām, jo īpaši atsākot mīlēties; grūtniecības laikā, ko ietekmē hormonu izmaiņas organismā; barojot bērnu ar krūti; ...

Par produktu

Vagisan mitrinošs krēms, 50 g Intīmgels ārējiem un iekšējiem dzimumorgāniem. Problēma, kas skar gandrīz katru sievieti, un ne tikai menopauzes periodā. Maksts sausums var būt izjūtams: menopauzes laikā, ko veicina hormona estrogēna samazināšanās; pēc dzemdībām, jo īpaši atsākot mīlēties; grūtniecības laikā, ko ietekmē hormonu izmaiņas organismā; barojot bērnu ar krūti; pēc dzemdes un olnīcu operācijām; lietojot kontracepciju; pēc ķīmijterapijas, staru terapijas; medikamentu lietošanas laikā vai pēc. Diskomforts, ko rada maksts sausums var negatīvi iespaidot Jūsu dzīves kvalitāti.
lietošana
Drošs, lietojot lateksa prezervatīvus! Neietekmē spermatozoīdu kustīgumu, ja vēlama grūtniecības iestāšanās! Drošs, lietojot hormonaiztājējterapiju, hormonālo kontracepciju!Ideāli piemērots IKDIENAS lietošanai, kā arī tieši pirms dzimumakta !Iepakojumā ir arī aplikators, taču to var ieklāt ar tīru pirkstu. Pirms mīlēšanās var uzklāt arī uz vīrieša dzimumlocekļa. 
ražotājs

Dr. Wolff, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 144 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi