Vaxol olīveļļas līdzeklis pret sēra korķi, 10 ml | internetaptieka.lv
Vaxol olīveļļas līdzeklis pret sēra korķi, 10 ml | internetaptieka.lv
Vaxol olīveļļas līdzeklis pret sēra korķi, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Vaxol olīveļļas līdzeklis pret sēra korķi, 10 ml

Zīmols: Vaxol

12,92€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Vaxol ir efektīva un droša metode ausu sēra sķīdināšanai un izvadīšanai no auss ejas dabīgā veidā . Tādējādi tiek atvieglota ausu skalošanas procedūra vai arī tā nebūs nepieciešama. Vaxol piemērots lietošanai gan bērniem gan pieaugušiem. Vaxol ir vienkāršs un unikāls darbības mehānisms, pateicoties kuram tiek nodrošināta dozēta piliena izsmidzināšana ārējā ...

Par produktu

Vaxol ir efektīva un droša metode ausu sēra sķīdināšanai un izvadīšanai no auss ejas dabīgā veidā . Tādējādi tiek atvieglota ausu skalošanas procedūra vai arī tā nebūs nepieciešama. Vaxol piemērots lietošanai gan bērniem gan pieaugušiem. Vaxol ir vienkāršs un unikāls darbības mehānisms, pateicoties kuram tiek nodrošināta dozēta piliena izsmidzināšana ārējā auss ejā. Ērti un vienkārši lietojams. Nav nepieciešams lielais ūdens daudzums un tiek nodrošinātakārtība, pretēji sarežģītajai ausu skalošanas procedūrai. Pirms lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju!
lietošana
Pirms uzsākāt lietot Vaxol, paņemiet pudelīti plaukstās un, ripinot starp tām, sasildiet un sakratiet. Tad uzspiediet 3- 4 reizes uz uzgaļa, līdz parādās pirmais piliens. Izpildot šo procedūru, turiet pudelīti pietiekošā attālumā no sevis. Šī ir pirmreizēja pārbaude pirms uzsākat lietot šo produktu, lai pārliecinātos, ka darbības mehānisms ir lietošanas kārtībā. 
ražotājs

HL Healtcare Ltd., Lielbritānija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 224 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi