Venoruton 1000 mg, 15 putojošas tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Venoruton 1000 mg, 15 putojošas tabletes

17,33€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Venoruton satur O-(ß-hidroksietil)-rutozīdus, kas pieder pie zāļu grupas, kas aizsargā asinsvadus (jeb sistēmiskie vazoprotektori). Šīs zāles nostiprina asinsvadu sieniņas, kas palīdz samazināt sieniņu caurlaidību un, līdz ar to, samazina tūsku. Tas mazina potīšu pietūkumu (tūsku), kas radusies hroniskas vēnu mazspējas (HVM) rezultātā. Pacientiem ar varikozām vēnām un dažām citām kāju ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Venoruton satur O-(ß-hidroksietil)-rutozīdus, kas pieder pie zāļu grupas, kas aizsargā asinsvadus (jeb sistēmiskie vazoprotektori). Šīs zāles nostiprina asinsvadu sieniņas, kas palīdz samazināt sieniņu caurlaidību un, līdz ar to, samazina tūsku. Tas mazina potīšu pietūkumu (tūsku), kas radusies hroniskas vēnu mazspējas (HVM) rezultātā. Pacientiem ar varikozām vēnām un dažām citām kāju vēnu slimībām caur šiem sīkajiem asinsvadiem notiek pārmērīga šķidruma caurlaidība, kas veicina potīšu pietūkumu. Venoruton mazina šo pietūkumu un mazina ar to saistītos vispārējos simptomus - kā smeldzošas sāpes, nogurušas, smagas, pietūkušas, sāpīgas un "nemierīgas " kājas, parestēzija (dedzināšana un tirpšana) un krampjus. Parasti šādiem pacientiem HVM gadījumā jāvalkā arī elastīgu atbalstu (parasti kompresijas zeķes); šajos gadījumos Venoruton sniedz papildus labumu. Hemoroīdu gadījumā Venoruton mazina pietūkumu ap anālo atveri un atvieglo simptomus - niezi, asiņošanu un izdalījumus. Venoruton iedarbojas uz sīkajiem asinsvadiem (kapilāriem), mazinot ūdens un citu vielu izsūkšanos caur to sieniņām. Venoruton lieto diabēta slimnieku acs tīklenes kapilāru caurlaidības mazināšanai (diabētiskā retinopātija). Limfātiskās tūskas mazināšanai. Sazinieties ar ārstu, ja nejūtaties labāk, vai jūtaties sliktāk.

sastāvs

Aktīvās vielas: O-beta-hydroxyethylrutosidum.  

lietošana
Venoruton iekšķīgi lietojamo zāļu formu lietošana nav ieteicama bērniem. Hroniska venoza mazspēja (HVM) un tās komplikācijas - ieteicamā deva/sākuma deva: viena 1000 mg putojošā tablete vienreiz dienā vai viena 500 mg tablete 2 reizes dienā. Šī deva jālieto līdz pilnīgai tūskas un simptomu izzušanai. Simptomu mazināšanos vajadzētu novērot pēc 2 nedēļu lietošanas. Terapiju var turpināt kā uzturošo terapiju, lietojot tādu pašu devu vai zemāko uzturošo devu 500 mg Venoruton dienā: viena 500 mg tablete dienā. Pēc simptomu un tūskas pilnīgas izzušanas terapiju var pārtraukt. Simptomiem atjaunojoties, terapiju var atsākt, lietojot augstāk minētās devas, vai zemāko uzturošo devu 500 mg Venoruton dienā. Ja pēc 2 nedēļu lietošanas nav novērojams uzlabojums vai simptomi pasliktinās, terapija pārtraucama un jāvaicā padoms ārstam. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 133 reizes