Venoruton forte, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Venoruton forte, 30 tabletes

12,24€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Venoruton forte satur O-(ß-hidroksietil)-rutozīdus, kas pieder zāļu grupai, kas aizsargā asinsvadus (jeb sistēmiskie vazoprotektori). Šīs zāles nostiprina asinsvadu sieniņas, kas palīdz samazināt sieniņu caurlaidību un, līdz ar to, samazina tūsku.Kā Venoruton forte darbojas: Tas mazina potīšu pietūkumu (tūsku), kas radusies hroniskas vēnu mazspējas (HVM) rezultātā. Pacientiem ar varikozām vēnām un ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Venoruton forte satur O-(ß-hidroksietil)-rutozīdus, kas pieder zāļu grupai, kas aizsargā asinsvadus (jeb sistēmiskie vazoprotektori). Šīs zāles nostiprina asinsvadu sieniņas, kas palīdz samazināt sieniņu caurlaidību un, līdz ar to, samazina tūsku.Kā Venoruton forte darbojas: Tas mazina potīšu pietūkumu (tūsku), kas radusies hroniskas vēnu mazspējas (HVM) rezultātā. Pacientiem ar varikozām vēnām un dažām citām kāju vēnu slimībām caur šiem sīkajiem asinsvadiem notiek pārmērīga šķidruma caurlaidība, kas veicina potīšu pietūkumu. Venoruton forte mazina šo pietūkumu un mazina ar to saistītos vispārējos simptomus, piemēram, smeldzošas sāpes, nogurušas, smagas, pietūkušas, sāpīgas un „nemierīgas” kājas, parestēzija (dedzināšana un tirpšana) un krampjus. Parasti šādiem pacientiem HVM gadījumā jāvalkā arī elastīgu atbalstu (parasti kompresijas zeķes); šajos gadījumos Venoruton forte sniedz papildus labumu. Hemoroīdu gadījumā Venoruton forte mazina pietūkumu ap anālo atveri un atvieglo simptomus - niezi, asiņošanu un izdalījumus. Venoruton forte iedarbojas uz sīkajiem asinsvadiem (kapilāriem), samazinot ūdens un citu vielu izsūkšanos caur to sieniņām. Venoruton forte lieto diabēta slimnieku acs tīklenes kapilāru caurlaidības mazināšanai (diabētiskā retinopātija). Limfātiskās tūskas mazināšanai. Ja zāļu lietošanas laikā nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvā viela ir O-(ß-hidroksietil)-rutozīdi. Katra tablete satur 500 mg O-(ß-hidroksietil)-rutozīdus. Citas sastāvdaļas ir makrogols 6000 un magnija stearāts.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis( kusi). Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Iekšķīgai lietošanai. Lūdzu, rūpīgi ievērojiet tālāk tekstā sniegtos norādījumus. Hroniska venoza mazspēja (HVM) Ieteicamā sākuma deva ir viena 500 mg tablete divas reizes dienā. Šī deva jālieto līdz pilnīgai tūskas un simptomu izzušanai. Simptomu mazināšanos vajadzētu novērot pēc 2 nedēļu lietošanas
ražotājs

STADA Arzneimittel AG, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 92 reizes