VetExpert stomaferin ultra mutes dobumam suņiem un kaķiem, 30 ml | internetaptieka.lv
VetExpert stomaferin ultra mutes dobumam suņiem un kaķiem, 30 ml | internetaptieka.lv
VetExpert stomaferin ultra mutes dobumam suņiem un kaķiem, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

VetExpert stomaferin ultra mutes dobumam suņiem un kaķiem, 30 ml

Zīmols: VetExpert

11,06€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

STOMAFERIN - Speciāls līdzeklis lokālai lietošanai mutes dobumā pieaugušiem suņiem un kaķiem. Sastāvdaļas: ūdens, glicerīns, laktoferīns, hlorheksidīna glikonāts, ksantāna sveķi, kālija sorbāts. Pateicoties īpaši izstrādātajam aktīvo sastāvdaļu kompleksam, Stomaferin aizsargā pret baktēriju saķeri ar zobu virsmu, tādējādi novēršot baktēriju vairošanos un kolonizāciju, kā arī nepatīkamu mutes smaku. Tas veicina normāla mutes ...

VETERINĀRAIS PRODUKTS

Par produktu

STOMAFERIN - Speciāls līdzeklis lokālai lietošanai mutes dobumā pieaugušiem suņiem un kaķiem. Sastāvdaļas: ūdens, glicerīns, laktoferīns, hlorheksidīna glikonāts, ksantāna sveķi, kālija sorbāts. Pateicoties īpaši izstrādātajam aktīvo sastāvdaļu kompleksam, Stomaferin aizsargā pret baktēriju saķeri ar zobu virsmu, tādējādi novēršot baktēriju vairošanos un kolonizāciju, kā arī nepatīkamu mutes smaku. Tas veicina normāla mutes mikrobiota uzturēšanu un samazina zobakmens veidošanos pēc mehāniskas tā notīrīšanas. Aizsargā un veicina mutes gļotādas reģenerāciju, jo īpaši pēc zobu ārstēšanas. SVARĪGI – nav ieteicams lietot Stomaferin uz mutes gļotādas brūcēm vai ievainojumiem dzīvniekiem ar jutību pret hlorheksidīnu. Īpašības: Laktoferīns ir multipotenciāls proteīns, kas atrodams daudzu zīdītāju sugu pienā (jo īpaši pirmpienā – pirmajā mātes piena porcijā) un daudzos iekšējos orgānos, kā arī gļotādās. Tas ir fizioloģiski ļoti svarīgs elements, kas atbalsta imūnsistēmas atbildes reakciju kaitīgajiem mikroorganismiem (Berlutti et al. 2011). Pateicoties laktoferīna iekļaušanai produkta sastāvā, Stomaferin stimulē lokālo imūno atbildes reakciju mutes dobumā. Hlorheksidīns ir viela, kuru bieži izmanto zobārstniecībā. Tās spēja pielipt mutes gļotādai ir ļoti svarīga, jo tā palīdz aizsargāt pret zobu aplikuma veidošanos. Tādējādi, novērš baktēriju augšanu un kolonizāciju uz emaljas virsmas, kavē aplikuma veidošanos (par 50-60%), kas rezultātā veicina baktēriju samazināšanos pat par 95% (Eden, 2008). Hlorheksidīna priekšrocība ir ļoti labais drošības profils (Lachenmeier 2017).
lietošana
Aplicē tieši uz gļotādas mutes dobumā pieaugušiem suņiem un kaķiem, kuriem ir tendence veidot zobu aplikumu un zobakmeni. uzklājiet preparātu uz mutes gļotādas apakšžokļa leņķa apvidū (kaķiem) vai uz tās ārējās vai iekšējās virsmas apmēram 1-2 cm attālumā no gļotādas. Pirms lietošanas saskaliniet. Nelietot uz gļotādas brūcēm vai ievainojumiem. Viens pumpīša spiediens dod 0,2 ml preparāta. Lieto 2-4 reizes dienā. Vienā vietā nelietot vairāk kā vienu devu, ko iegūst pēc vienreizējas pumpīša nospiešanas.
ražotājs

Vetexpert, Polija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 58 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi