Vīnogu kosmētiskā eļļa, 100 ml | internetaptieka.lv
Vīnogu kosmētiskā eļļa, 100 ml | internetaptieka.lv
Vīnogu kosmētiskā eļļa, 100 ml | internetaptieka.lv
La Roche Posay Lipikar
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Vīnogu kosmētiskā eļļa, 100 ml

4,51€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Vīnogu kosmētiskā eļļa, 100 ml Eļļa tiek iegūta no vīnogu kauliņiem, izmantojot īpaši saudzējošo austas spiešanas paņēmienu. Vīnogu kauliņu eļļa reģenerē un dziļi mitrina ādu, tā iesūcās ādā, neatstājot uz tās taukainu plēvīti. Eļļa tiek ieteikta taukainas, kombinētas un nobriedušas ādas kopšanai un tā īpaši labi der bojātas un sausas ...

Vairāk par produktu
La Roche Posay Lipikar

La Roche Posay Lipikar

Pērkot dermokosmētiku sausai un atopiskai ādai, dāvanā La Roche Posay Lipikar paraudziņš. Paraudziņš pievienosies grozam automātiski.

La Roche Lipikar PARAUDZIŅŠ

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Par produktu

Vīnogu kosmētiskā eļļa, 100 ml Eļļa tiek iegūta no vīnogu kauliņiem, izmantojot īpaši saudzējošo austas spiešanas paņēmienu. Vīnogu kauliņu eļļa reģenerē un dziļi mitrina ādu, tā iesūcās ādā, neatstājot uz tās taukainu plēvīti. Eļļa tiek ieteikta taukainas, kombinētas un nobriedušas ādas kopšanai un tā īpaši labi der bojātas un sausas ādas aprūpei. Šo eļļu var lietot tīrā veidā, kā arī par piedevu gataviem kosmētiskiem līdzekļiem, to var izmantot dekoratīvas kosmētikas noņemšanai. Pēc tīras eļļas lietošanas nav ieteicams atrasties tieši saules staru iedarbības lokā. Augsts polinepiesātināto taukskābju saturs un īpaši augsts linolskābes saturs. Satur antioksidantu prociamidīnu un E vitamīnu.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 40 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi